Wpis z mikrobloga

@leszek_SK: Za dwa lata kupi za gotowke kieszkanie a ty?
A ja bede zdrowy bo nie bede jadl gowna caly czas... ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie no, sam jem pasztet albo leczo bo mi to kurde smakuje i jak komus nie odpowiada to juz trudno ;).
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 mój współlokator to samo może nie 15k ale połowa z tego i też je sam syf, ubrania jakieś stare, wygląda jak typowy wykopek #pdk, do pracy ma 3 koszule w których chodzi na zmianę xD jeszcze takie "wujkowe"
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 Wystarczy kredyt pod korek i #!$%@? rozwód z alimentami. Znam osobiście kogoś +20k (netto) komu może do pierwszego nie brakuje ale odłożyć już nie bardzo ma z czego. 2 rozwody na karku...:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Harmonia: no na pewno prezentuje więcej niż robak na taśmie pracujący za 2k ale whateva

@Przegrywek123: za to szufladkowanie ludzi świadczy o byciu ograniczonym człowiekiem, ale nie znam, nie oceniam.
  • Odpowiedz
#!$%@? mam w nowej firmie gościa, senior, więc na bank z 15k+ ma, a jego dieta składa się kolejno z pasztetu, parówek z biedronki w stylu kg za 10zł, mielonki z puchy i jakichś gotowych dań w stylu dwa hamburgery (XD) z biedry do odgrzania w mikrofali


@Przegrywek123: mam znajomego który jest totalnym debilem, nie zna podstawowych pojęć jak garnek albo rasizm (nie wie co oznaczają te słowa) nie zna
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 lol niech że żre co chce. Jak mu smakuje... A ty co? Sushi i rameny? XD
Mam kumpla który też zarabia z 10k , a je tego typu żarcie bo lubi, i tyle XD
No ale teraz są czasy że jest moda na bycie fit i #!$%@? papieru zapijanego woda z pralki bo tak zdrowo jest XD
Sam nawet jakbym zarabiał 15k to bym zarl cały czas to samo co
  • Odpowiedz
nikt nie został bogaty trwoniąc pieniądze.


@eloar: jedzenie gówna to samobójstwo tylko rozłożone w czasie . Ludzie nie rozumieją że to nie ból dupy o hajs tylko zdziwienie z że ktoś mający te pieniądze kompletnie prowadzi życie jakiegoś menela odkladajsc często każdy grosz. Dla mnie najważniejsza rzeczą w życiu jest dobra dieta i zdrowa. Bez tego twoje zdrowie #!$%@? się szybciutko
  • Odpowiedz