Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, dzięki wypokowi co chwilę dowiaduję się ciekawych rzeczy o polskiej ulicznej scenie prawilniaków.

Najpierw Belmondo który kąpie się w wannie u najbardziej znanego tranzystora w Polsce, teraz jakiś Kartky(autentycznie pierwszy raz słyszę o tym człowieku) wrzuca na portal społecznościowy(#!$%@?, poważnie takie rzeczy się teraz załatwia przez fejsbuki?) film jak dziewucha go leje.

Polska rap gra, serious bussines, sami twardzi zawodnicy( ͡° ͜ʖ ͡°).

#polskirap #kartky #belmondo
  • 46
  • Odpowiedz
@Heroina340 tylko że z Kartky to jest taki przypadek, że najpierw nic nie wrzucał tylko ta jego dziewczyna dawała jakieś info, że on ją bił, znęcał się nad nią i w ogóle. On pisał, że nie chce tego załatwiać przez internet i nie będzie ich prywatnych brudow wyciągał na światło dzienne. W momencie, gdy wszyscy go zaczęli atakować, że jest damski bokser itd, grozili że go znajdą, polamia ręce itp to chłop
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heroina340: kurde,mam to samo spostrzezenie i tez dopiero na wykopie sie dowiedzialem ze jest jakis kartky czy inny. O mobbyn tez nie slyszalem. A sama akcja jest pozalowania godna.
  • Odpowiedz
@Heroina340 no jak słuchasz rapu dla gimbazy to takie masz spostrzeżenia. Ja rapu słucham "od zawsze" i nie słyszałem ani o tym kartky ani belmondo. Czuję, że to takie produkty jak ten young multi. Ktoś obliczyl ile hajsu jest w rapie i postawił na rap dla bananów z gimnazjum czy tam teraz podstawówki. Na pewno była to dobra decyzja biznesowa. Ale wątpię, żeby oni się kreowali na gangsta rap.
  • Odpowiedz
@MangoZjem To posłuchaj czegokolwiek innego? Akurat detroit jest takie sobie o i źle trafiłaś.
Koszmar minionego lata
Amnesia haze
FML
Niemanieba

@WhiskeyIHaze
A ciebie muszę rozczarować bo akurat kartky nie jest "dla bananów" bo zdecydowana większość jego piosenek nie jest #!$%@? kijem o pralkę, jak to bywa w przypadku reszty i jest dla nich nie atrakcyjny ¯_(ツ)_/¯
Jego kawałki są bardziej nostalgiczne(?), może nie melancholijne ale na pewno jako wspomnienia przekute w
  • Odpowiedz
@Karbon315: no ja słucham inny typ rapu. taki właśnie bardziej uliczny, z blokowisk. to typa nie znam.
@Anscylla: ja wiem czy rozczarować. bardziej zdziwić bo rozczarowałbyś mnie jak byś napisał (i było by to prawdą), że Paluch nagrywa dla bananów.
@Wjorgus: zwykły słuchacz ale dzięki, że doceniasz.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze Ciężko mi się wypowiadać na temat kogoś kogo nie słucham.
I po prostu stawianie kartki w jednym szeregu z tamtymi wydmuszkami jest dla mnie na wyrost, gdzie nawet mi nie chodzi o wykonanie bo co do tego każdy będzie miał inne odczucia, ale on ma zupełnie inny styl w porównaniu do nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MangoZjem: masz złe podejscie, teraz raperzy nie opieraja całej swojej tworczosci na jednym flow i nie mozesz oceniac takiegoż po jednym przesluchanym kawalku
  • Odpowiedz