Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: typowa reakcja, z jaką często się spotykamy, o dziwo, tylko w przypadku kiboli i innych tego typu bojówek: to policyjna prowokacja. Na facebooku pod niektórymi artykułami czytałem, że wręcz Sutryk sam sprokurował tę zadymę.

Czegoś tu nie rozumiem: czy to był marsz jakichś dzikich zwierząt czy cywilizowanych ludzi, którzy rozumieją komunikaty władz i potrafią się rozsądnie do nich odnieść? Na warszawskim marszu rozwiązano tę sprawę wewnętrzną dyscypliną i strażą marszu,
@Kralizek: dostałeś dokładny cytat a będziesz teraz odwracał kota ogonem insynuując że to nie było nienawistne szkalowanie tylko jakieś "mówienie prawdy", to jest właśnie wasz naziolski poziom, bardzo się cieszę że rozwiązano marsz i mam nadzieję że w każdym przypadku haseł homofobicznych, antysemickich itd będzie to miało miejsce.
@Kaktus80: sam jesteś naziolem i sam to udowadniasz, bo żydzi bardzo często zachowywali się tchóżliwo, można by rzec że przeważnie, taka jest właśnei prawda, Wy sie prawdy boicie więc chcecie uciszać ;ludzi waszym faszystowskim prawem o "mowie nienawiści". I tak - są niewdzięczni nawet do dziś.
@Kralizek: Tak ci "wstrętni żydzi" nic nie robią tylko siedzą, liczą pieniądze i spiskują XD, za 10-20 lat takie komentarze będzie można znaleźć w podręcznikach pod hasłem "antysemityzm"

W ogóle nie skomentowałeś tego że przeszedłeś z zaprzeczenia antysemityzmowi do antysemickich komentarzy, taką rasistowską głupotę należy tępić bo do podżeganie ludzi przeciwko sobie, Hitler też obwiniał żydów o przegraną w I wojnie, szkoda że prawaczki nie mają świadomości że są w tym
@Kaktus80: takie bydło jak ty nie widzi jak żydzi sami rzucają obelgami w Polskę i to od wielu lat, ale jak się napisze prade o zydzie to zaraz "antysemityzm" - klasyczna faszystowska metoda, uciszyć prawdę.
A za co dokładnie Hitler obwiniał zydów?
@Kralizek: To jak pełen manipulacji jest twój język jest wręcz żenujące, wymyśliłeś sobie w głowie jakichś żydów obrażających wielkom bolzgem i na tej podstawie uzasadniasz swój antysemityzm XD.

A za co dokładnie Hitler obwiniał zydów?


Twoje braki z historii są aż tak duże?
obrażających wielkom bolzgem


@Kaktus80: przecież co chwile żydzi oskarżają Polaków o współudział w holokauście.

swój antysemityzm

pisanie prawdy to antysemityzm?

Twoje braki z historii są aż tak duże?

no dawaj ciekawy jestem :)