Wpis z mikrobloga

Mysz 3D sprzedam.
#3dconnexion Space Explorer.
W pełni sprawna, w ładnym stanie z oryginalnym pudełkiem.
Bardzo ergonomiczna. Działa świetnie z oprogramowaniem typu #solidworks , #inventor czy #fusion360 #catia #3dsmax #blender
Wołam też #inzynieria #3d #modelowanie3d #grafika #grafika3d #sprzedam
#uk najlepiej bo wiekszosc czasu spedzam w #yorkshire na #emigracja
Lecę do Polski w listopadzie także wysyłka w PL też możliwa lub odbiór w #poznan #bydgoszcz albo #wroclaw

Cena: 99GBP albo 490 PLN
LeeBee - Mysz 3D sprzedam.
#3dconnexion Space Explorer.
W pełni sprawna, w ładnym s...

źródło: comment_z0Zd1QqU7xve4kDiIaVyd2GdUsbdyzjc.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WlasnieInstalujeWindowsa: Jeśli masz na myśli porównanie ze zwykłą myszą 3d - ta ma wygodny palm rest, co przy wielogodzinnej pracy robi różnicę.
A jeśli masz na myśli porównanie ze zwykłą myszą w zastosowaniach 3d - to trzeba po prostu spróbować, bo jest to przepaść, oczywiście na korzyść myszy 3d :D
  • Odpowiedz
@cerastes: Rozumiem, ale ja poważnie pytam jakie to ma znaczenie, bo na przestrzeni roku kiedy to użytkowałem ta mysz od czasu do czasu, ani razu się nad tym nie zastanawiałem, aż do dzisiaj :)
  • Odpowiedz
ale ja poważnie pytam jakie to ma znaczenie


@LeeBee: zapytaj kolegę wyżej dlaczego o to pytał i jakie ma to dla niego znaczenie.
ja użytkuje spacemouse i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@LeeBee: Jestem ciekawy "przepaści" o której piszesz, ogólnie mialem model niżej i jak dla mnie masakra, kompletnie nie widzę zastosowania w pracy w blenderze, praca w solidworks albo cad to pewnie co innego .
  • Odpowiedz
@padobar: @cerastes: Sprzedana.

@RodowitySloik: o blenderze ciężko mi się wypowiedzieć, bo używałem go wieki temu kiedy jeszcze nie miałem do czynienia z myszami 3d. Natomiast w 3D CAD typu Solidworks to jest duże udogodnienie. Ale znowu zależy też od indywidualnych preferencji. Z moich obserwacji wynika, że Ci którzy najwięcej narzekają na myszy 3D po prostu nie potrafili się nauczyć ich odslugi i woleli zostać w starej
  • Odpowiedz
ona już nie jest wspierana, nie? Masz gdzieś info z czym pracuje a z czym nie?


@padobar: Panie, wspierana nie jest, ale da się na windows 10 64 bit odpalić cudo z kolejnego komentarza między innymi z Google Earth czy Fusion 360 (z innymi nie sprawdzałem)
  • Odpowiedz