Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiv: W Gdańsku swego czasu SM zostawiała kartki z _prośbą o wpłacenie (aczkolwiek nie wiem czy tam nie padało słowo datek_) 50 zł w związku z zaparkowaniem w złym miejscu. 5 lat minęło i nikt się nie upomina, olej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kiv: miałem podobną sytuację z takim wezwaniem. Olałem to i bez żadnych komsekwencji się obeszło. Minął rok i dwa dni temu wpadli na osiedle i założyli z 5 blokad. Zadzwoniłem przyjechali i skończyło się na pouczeniu. Podejrzewam że u Ciebie będzie niedługo taka sama akcja. Ciekawa sprawa że nie wystawili mandatu. Może byli dogadani na pokazówkę z wspólnotą? Znak d40 jest więc mandat mogli spokojnie wystawić :)
@Kiv:
Też takie dostałem. Tylko ty masz na następny dzień, a ja... tego samego xD. Bo już mi się widziało jechać 30 km w przeciwną stronę niż dom na komendę po godzinie 20 z zalewu wprost po mandat.
To było 2 lata temu i nic nie przyszło.
@Kiv też raz takie dostałam. Przyszłam do sm wieczorem jak juz było zajebiscie ciemno i w środku siedział jeden jedyny starszy ziomek któremu o tej porze juz się nie chciało nic robić, ja byłam uprzejma oczywiście a on spisał sobie moje dane i dał pouczenie. Jak pójdziesz to nie w porach gdzie ich będzie siedziało najwięcej.
@Kawana to zależy, z każdego foto postoju strażnicy muszą się rozliczać, jak taki gościu się nie stawi ma wezwanie to sporządzania jest notatka dla wykroczeniowca, a wykroczeniowiec może sporządzić wniosek do sądu lub znajduje osobę w cepiku przez nr rejestracyjny samochodu i strażnik idzie do mieszkania i rozlicza na miejscu. W każdym mieście inaczej to działa, ale z reguły tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiv: przecież to nie ty tylko volodia Novak z Donbasu parkowal, ale ze wspominał że wraca do domu to niech go łapią po donbasie. adres podaj realny jakiegoś dużego osiedla z googla