Wpis z mikrobloga

Jesteś dumny z tego że twoja konfederacja już pierwszego dnia po wyborach ogłosiła wszem i wobec że za stołki rozłoży nogi ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Peeleejin: pewnie, że tak przecież myślą trzeźwo i racjonalnie. Co mają histeryzować i bezproduktywnie drzeć mordy, robiac z siebie idiotów jak reszta opozycji, skoro PiS i tak ma większość i każdą ustawe jaką chce przegłosuje.

@eloar: a Ty dalej swoje. Wiem bardzo dobrze jak działa demokracja.
Moja wypowiedź na temat patriotyzmu miała na celu stwierdzić, iż jest to sztuczny patriotyzm na pokaz, gdyż gdyby faktycznie tym wszystkim ludziom chodziło o miłość do narodu i jego dobro, to nie wybrali by pis a wręcz walczyli by żeby go nie wybrano, gdyby chociaż połowę tej energii wsadzi w tę walkę, którą wsadzają w machanie flagami i rzucanie petardami
@Angmarek: wybór jest zły, ale to wybór większości, a na tym demokracja polega. Nigdzie nie pisałem, że ten wybór popieram, a nawet wskazałem, że mi się nie podoba, ale tak działa demokracja. Chyba nie jesteś typem, który chce jęczeć na istnienie grawitacji, bo mu kanapka spadła?
@eloar: Czyli:
1. nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi
2. Twoj komentarz do mnie nie żadnego związku z moją wypowiedzią
3. Klepiesz dziobem żeby klepać.

Dziękuję, już myślałem, że prowadzimy dyskusję merytoryczną, a Ty po prostu nie wypiłeś jeszcze kawy z rana, lub z innego powodu masz zaćmienie.
@Angmarek: ja nie miałem złudzeń, że nie jesteś zdolny do merytorycznej dyskusji, skoro chcesz patriotyzm łączyć z wyborem partii, jeśli problem leży zupełnie gdzie indziej. Skupiasz się na skutkach, przyczyny Cię nie interesują i jeszcze chcesz opowiadać o ekonomii robiąc to tak powierzchownie jak w podstawówce.