Wpis z mikrobloga

Czemu wszyscy chca byc w zwiazkach, a ja w ogole nie mam takiej potrzeby? Chyba nigdy nie mialam, ale bylam w kilku przez presje znajomych. Czy ja czegos nie rozumiem, nie wiem co jest takiego fajnego w zwiazkach
  • 34
  • Odpowiedz
@Out_of_range: też tak miałam przez kilka lat, a potem znienacka napadła mnie samotność. dosłownie nagle poczułam, że sama już dalej nie chcę. może też tak będziesz mieć, a może nie. najważniejsze żebyś czuła się dobrze ze swoim życiem :)
  • Odpowiedz
@Out_of_range: A powiedz mi taką rzecz - przechodziłaś w życiu przez coś naprawdę ciężkiego? Przykładowo mama umierała ci na raka albo coś w tym stylu? Jeśli nie, to uwierz mi, że właśnie dla takich chwil i wsparcia w takich momentach zakłada się rodzinę (oczywiście nie tylko). Wtedy nie pomogą najlepsze koleżanki, bo one nie rozumieją, nie czują tego co ty. A kiedy już ta bliska osoba umrze, dzięki związkowi, zamiast
  • Odpowiedz
@Out_of_range pewnie piszesz tak, bo jesteś w jakimś fwb albo skaczesz po onsach i oni dostarczają ci tych uczuć, których potrzebujesz, więc do końca nie czujesz się samotna ( ͡º ͜ʖ͡º) Prawdopodobnie inaczej pisałabyś jakbyś w ogóle się nie ruchała, tadaaaa.
  • Odpowiedz
@Out_of_range: zawsze mi sie wydawało, ze nie potrzebuje związku i jest mi wygodnie. Im jestem starszy tym bardziej żałuje, ze nigdy w taki nie wszedłem. Teraz jest mi ciężej, nie mając doświadczenia.
  • Odpowiedz