Wpis z mikrobloga

@Gandern: kwiecień 2020 wprowadzam się na swoje na swoje będzie to odcięcie się od toksyczne starej. cały czas robię formę Herosa na lato, postanowiłem sobie ze od wiosny będę próbował zagadywac do loszek nawet na ulicy, pokonam #!$%@? nieśmiałość, zbieram jeszcze hajs na nową fure, do lata może kupię. zobaczy się jak wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gandern: Postanowienia to takie, że trzeba znaleźć czas na jakieś wakacje za granicą Białoruś albo Rumunia, dosiać trochę roślin egzotycznych, kupić więcej lego, trochę zająć się stolarką i poprawić domek dla dzieci.
A jak mnie wkurzą w robocie to idę gdzie indziej albo jadę na trochę do Niemiec.
Reszta bez zmian.
@Qullion: moje życie wygląda tak że cały dzień zapierpzam w januszexie + dojazdy więc w tygodniu nie mam praktycznie czasu na nic weekend to głównie mirko i granie w gierki które mi się przejadły i bardziej robię to żeby zabić nudę, chciałbym znaleźć jakąś aktywność ala pasję ale nie mam żadnych pomysłów
@Gandern: ja też pracuje i nie mam na nic czasu, ale to co mogę to nadrabiam w weekend, głównie lego i rośliny egzotyczne. Oczywiście pozostają na weekend też inne prace przy domu.
Kiedyś grałem jak ty, jeździłem po kamieniołomach i szukałem skamieniałości. Teraz jak się uda w góry pojechać to jest dobrze bo z dzieckiem się nie poszaleje, wszystkie większe wyjazdy odłożyliśmy.
Planuje też odnowić 22 letnią Toyotę jak czas pozwoli.
@Gandern w przyszłym roku chcę zaatakować certyfikaty C1 z trzech języków. Muszę się też wyprowadzić z pokoju i poszukać sobie kawalerki, dość już mam kiszenia się z randomami. I tak będę zadowolony jak mi tyle wyjdzie