Wpis z mikrobloga

Nikt przed twoim wpisem nie miał pojęcia że w jakiejś Walonii istniała partia faszystowska


@KryptoFanatyk: Owszem miał. Jeden z organizatorów MN i fan założyciela tej partii, a także kolega gościa, który to mówi, więc nie kłam, że nikt nie wiedział. Szczegóły w dużych ilościach są powyżej.
  • Odpowiedz
@KryptoFanatyk: Nie mam już #!$%@? do was siły xD
w #!$%@? walicie albo o drogę pytacie xDDD

Na screenie ze strzałkami masz byłego rzecznika ONR ze zdjęciem w tle na fb, gdzie jest założyciel tej organizacji (nawet widać kawałek tekstu, o którym mówimy).
Jest to też kolega Bąkiewicza. Jak ktoś uważa, że to przypadek i zbieżność nazw, to jest #!$%@? skończonym debilem.
Prościej już nie mogę. Trwanie dalej w tym jest
neib1 - @KryptoFanatyk: Nie mam już #!$%@? do was siły xD
w #!$%@? walicie albo o dr...

źródło: comment_dv5rwxBRxY243tyDQddFUbvXQIF0tGJv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@neib1:

Powiedz mi teraz szczerze, tylko bez wymigiwania się: czy uważasz, że to przypadek?

A ja mogę?

Szczerze i bez wymigywania się: uważam że szansa na przypadek to 50-50.

Tym bardziej, że samo wykrzykiwane hasło ("Ave Christus Rex") jest generyczne, oznacza po prostu "Wiwat Chrystus Król" po łacinie. Tym bardziej, że wiki wypluwa x różnych znaczeń tej frazy. I tym bardziej że sama OPka mimo że obecnie jest ekspertką ds. faszystowskich
  • Odpowiedz
@neib1:

Daczu, co oni ci zrobili? :(((

Zradykalizowałem się po wbiciu w plecy noża przez środowiska tzw. liberalne.

Wielka Polska Katolicka! Wiwat Chrystus Krul! Zakaz pedałowania!!!!1
  • Odpowiedz
Oczywiście cały ten ciąg CR-Degrelle-Kalinowski-Bąkiewicz-CR też się jakoś tam kupy trzyma.


@Dutch: I krzyż celtycki. Totalnym przypadkiem używany również przez reksistów. (I norweską partię nazistowską).

Poza tym, skąd można wziąć akurat "Ave, ave Christus Rex"? (Hasło reksistów). Nie z liturgii kościelnej. Jakby ktoś by chciał tylko zaszpanować łaciną i być taki trydencki i przedsoborowy, w liturgii używa się "Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat".
  • Odpowiedz