Wpis z mikrobloga

@Soojin21: Pomijając śmieszki - argument wiadomo, w najlepszym razie naciągany bo równie dobrze można by twierdzić że każdy kto używa sformułowania "Polska jest najważniejsza" czyni odniesienie do pewnej historycznej partii pań Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast sama retoryka agresywnego darcia ryja inspirowana wczesną Gretą Thunberg pod znakiem pana od "nastaw drugi policzek" jest co najmniej groteskowa, podobnie jak całowanie półnagiego Żyda na oczach tej
  • Odpowiedz
@Soojin21: I jeszcze jedna rzecz: Degrelle zanim sworzył to ugrupowanie był częścią radykalnego skrzydła Partii Katolickiej, a jego poglądy były krytykowane nawet wśród samych katolików w tejże partii.
  • Odpowiedz
@Wolfman91: z łaciną to w ogóle się ostatnio wyrabia, w jakiejś grze już zbanowali okrzyki deus vult bo na rasistowskich memach były, anno domini też już jakiś czas temu było na cenzurowanym, za to Polski wymaga ubogacenia żeby każda pani kierowca mogła się nazywać dumnie kierowczynią/kierownicą/kierowniczką niepotrzebne skreślić.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@genesis2303: @plackojad: Tylko ze jest jeden mały problem - środowiska około ONRu, do którego jeszcze nie tak dawno należał formalny organizator Marszu, krzyczący na ww. filmiku Robert Bąkiewicz, otwarcie nawiązują do i pochwalają Leona Degrella, nie do belgijskiej Partii Katolickiej.

Rok temu organizatorem MN był Tomasz Kalinowski, były rzecznik ONRu, który zasłynął z pochwał dla tego obrzydliwego nazisty, słynnego negacjonisty oswiecimskiego i autora słynnego listu do papieża Jana Pawła II,
  • Odpowiedz
  • 12
@Print_Screen apropos przypadku to Forza Nuova wcale nie jest faszystowska tylko przypadkowo w dniu urodzin Mussoliniego organizuje marsze przypadkiem w mieście jego urodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czyli nie można używać łacińskiego sformułowania "Chrystus Król", ponieważ w latach 30. XX wieku ktoś go wykorzystał do nazwania faszystowskiej organizacji?


@plackojad: Jakby używał go ksiądz w kościele albo inna osoba w "normalnych" warunkach to nie było by problemu z kontekstem. A jak to hasło WYDZIERA koleś na marszu narodowców to mam lekkie wątpliwości że kontekst jest tu czysto religijny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ja mam uwierzyć, że ów okrzyk to tylko niewinne nawiązanie do niechhętnych Degrellowi katolików belgijskich?


@OjciecMarek:

Przecież nic takiego nie pisałem. Chciałem jedynie podkreślić, że działalność Degrella - mimo deklaracji przywiązania do katolicyzmu - nie spotkała się z poparciem większej części katolików. Podobnie jak ISIS nazwało się "Państwem Islamskim", ale jej działalność nie spotkała się z poparciem nawet samych muzułman.

A co do okrzyku - jestem przekonany, że użył tego
  • Odpowiedz
Czyli nie można używać swastyki, która jest hinduskim symbolem szczęścia, ponieważ w latach 30. XX wieku ktoś go wykorzystał jako symbol faszystkiej ideologii?

@Soojin21: Zaraz założę faszystowską organizację której symbolem będzie tęcza ( jako symbol separacji rasowej ) a skrótem nazwy partii będzie LGBT w ten sposób już nikt nigdy z lewicy nie będzie mógł już użyć tych symboli i nazw. xD
  • Odpowiedz
I jeszcze jedna rzecz: Degrelle


@plackojad: o #!$%@?. nawet przez chwilę myślałem, że może narodowiec faktycznie przypadkiem to #!$%@?ął, ale jak teraz napisałeś, to nie mam żadnych wątpliwości, że przypadek to nie był, bo przecież walenie konia do Degrelle'a było jedną z wielu kompromitacji nacjolków.
  • Odpowiedz
@plackojad: biedna prawa strona. Naziści zabrali im umundurowania, salut i teraz jeszcze ŁACIŃSKIE SFORMUŁOWANIE. Płakłem z żalu, jak ta prawica jest okradana przez ideologicznych przodków :(
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: To, że ugrupowanie, o którym mowa było Degrelle'a, do którego polskie nacjolki pałowali wiplera to wg ciebie przypadek? xD

#!$%@? jak te przypadki znowu uderzają w nacjolków, oni by tylko chcieli kultywować salut rzymski, zapraszać forza nuovę, a nie mogą. dajcie tu smutną muzykę

i jeszcze im ktoś rasistę na rzecznika prasowego podrzucił, ehh...
  • Odpowiedz
Czekam aż ktoś się przywali do czerwonych flag które stosuje wiele organizacji lewicowych a które przecież zostały zawłaszczone przez komunistów którzy odpowiadają za śmierć 100 mln ludzi.


@KryptoFanatyk: Ja się #!$%@? regularnie i często się tnę o to z lewakami xD
Na czerwone flagi pluję i pies je #!$%@?ł.
  • Odpowiedz