Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Soojin21: jaki ten kraj jest #!$%@? xd wiem, że w całej Europie istnieją takie ugrupowania, ale w normalnych krajach to jest jakiś margines, a w Polsce takie postawy są obecnie promowane przez rząd i media głównego nurtu - ten kraj jest zgubiony, kto chciałby żyć w takim miejscu?
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: sugerowanie, że ja myślę, że to spisek, a nie, że drące mordę zwierzę nie mogło się powstrzymać, żeby #!$%@?ć ze swoimi sympatiami, najzwyczajniej w świecie

ale ok. uważasz, że to przypadek. zdziwiony jakoś wielce nie jestem
  • Odpowiedz
@neib1 fajnie gdy na coś są dowody a nie przypuszczenia. A tutaj nawet nie jest ono jakieś silne. Gdyby nie to, że znalazłem już 4 organizacje niefazzystowskie działające w tej chwili to jeszcze można to jakoś naciągnąć.

Te organizacje ogólnie by mniej więcej pasowały do hasła MN z tego roku.

Sugerowanie, że jakieś jak ty to nazwałeś "zwierzę" zna jakiś podrzędny ruch polityczny z Beneluxu też się nie trzyma.

A propos dehumanizacja
  • Odpowiedz
Sugerowanie, że jakieś jak ty to nazwałeś "zwierzę" zna jakiś podrzędny ruch polityczny z Beneluxu też się nie trzyma.


@mistrz_tekkena: Trzyma się, bo jak pisałem wyżej - nacjolki walą kapucyna do jego założyciela od dawna. Nawet taki młot musiał o tym usłyszeć - choćby gówno zrozumiał. W sumie to dziwne, że nawet i ty o tym nie słyszałeś. Przecież to była znana inba.

A propos dehumanizacja to jeden ze wstępów do
  • Odpowiedz
@Soojin21: Również z wikipedii kolorowy koleżko

Chrystus Król (łac. Christus Rex) – teologiczny tytuł Jezusa z Nazaretu ściśle związany z pojęciem Królestwa Bożego i wiary chrześcijan w panowanie Jezusa w tym królestwie jako Bożego Pomazańca.
  • Odpowiedz
@neib1 nie słyszałem o żadnej inbie też nie słyszałem. Przeczytałem dopiero teraz na wikipedii o tym ruchu.

A co do dehumanizacji i nazywania innych zwierzętami to już dawno temu w psychologii i socjologii podczas badania dlaczego zwykli ludzie są zdolni czynić, albo chociaż akceptować, ewentualnie tolerować ludobójstwo.

Cytat Zimbardo:

Jednym z podstawowych procesów wpływających na transformację zwykłych, normalnych ludzi w bezdusznych lub wręcz wszetecznych krzewicieli zła jest dehumanizacja. Działa ona jak ślepota
  • Odpowiedz
Christus Rex


@Soojin21: "Chrystus Król (łac. Christus Rex) – teologiczny tytuł Jezusa z Nazaretu ściśle związany z pojęciem Królestwa Bożego i wiary chrześcijan w panowanie Jezusa w tym królestwie jako Bożego Pomazańca. "
  • Odpowiedz
@Drakii: Dobra, jeszcze raz.
Christus Rex to faszystowska organizacja Degrella, którym jarał się widoczny na zdjęciu powyżej Tomasz Kalinowski (tak bardzo, że miał jego zdjęcie w profilu na fejsie) - koleżka Bąkiewicza (na zdj. po lewej), który darł na filmiku mordę właśnie Christus Rex.

Powiedz mi teraz szczerze, tylko bez wymigiwania się: czy uważasz, że to przypadek?
  • Odpowiedz
@neib1: Przypadek? Nie sądzę. Brzmisz jak jakiś zwolennik teorii spiskowych co wszędzie widzi spiski i brak przypadków. Koleś może sobie krzyczeć katolickie hasełka i nic ci do tego. Jak cie interesuje czy on jest faszystą czy nie to się go spytaj a nie sobie wymyślasz.
  • Odpowiedz
KOMPLETNIE PRZYPADKIEM PODKREŚLAM PRZYPADKIEM, NAJWIĘKSZE NACJOLOLO PRZYPADKOWO UŻYWAJĄ ZWROTÓW KTÓRE PRZYPADKOWO OZNACZAŁY KIEDYŚ FASZYSTOWSKĄ ORGANIZACJĘ.

CO ZA PRZYPADEK


@Print_Screen: aż dziw bierze, że nie obwiesili się swastykami udając hindusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21: samo krzyczęnie w XXI w ze " Chrustus krol" jest niedopuoczeniem umysłowym. Polska krajem gdzie wladze ma Prezydent (i szeregowy posel) a nie religijny zabobon.
  • Odpowiedz