Wpis z mikrobloga

  • 211
Mirki drogie, dziś mój pierwszy lot do USA. Trzymajcie proszę kciuki żeby wszystko poszło dobrze i żebym bezpiecznie wróciła do domu ()
Stres jest duży, nie śpię od 5 a lot dopiero w okolicach południa.
  • 39
  • Odpowiedz
@ziuaxa: pewnie leci na wizie pracowniczej. To mityczne zniesienie wiz to tylko turystyczne. A i tak nie masz pewności czy celnik na lotnisku ciebie nie cofnie.
  • Odpowiedz
@borjaki: No chyba nie... firmowo lata się jak najtaniej, czasem premium eco wychodzi taniej ale sądząc po pierwszym locie opki nie ogarnia trików jak sobie to załatwić. Duże firmy zazwyczaj mają policy, że tylko na wysokich stanowiskach lecisz biznes. Biznes potrafić być albo tańszy od eco albo dwa trzy razy droższy.
  • Odpowiedz
@bramborak: ja mam inne doswiadczenia. korpo korzystaja z agentpw typu BCD u ktorych ceny biletow sa zawsze drozsze niz to co pokazuje skyscanner. takze cena wcale nie jest wyznacznikiem. U mnie cale IT(fakt ze dosc mala komorka) lata biznesem, nie tylko managerpwie ale tez architekci czy developerzy i analitycy.
dzieki temu moje konto miles and more bardzo szybko osiagnelo status frequent travellera.
  • Odpowiedz
@borjaki: W korporacjach których pracowałem pracuję długie loty rzeczywiście mogą mieć exception na premium eko albo biznes ale standardem jest, że biznes przypada tylko VP i w górę.
  • Odpowiedz