Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, dzis chciałbym zapytać was o zdanie. Niby zrabiam te magiczne 5k na rękę, ale chciałbym znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodu, a z czasem się uniezależnić.
Moi rodzice przez 25 lat prowadzili działalność(produkcja akcesoriow do domu, dywaniki do łazienek, wycieraczki itp) Chciałem zapytać was o zadanie, ponieważ zastanawiam sie nad produkcją, podkladek pod meble, takich filcowych, żeby nie rysowaly podłogi, bądź antypoślizgowych. Mam do tego całe zaplecze, miejsce, prasę do wycinania. Koszt inwestycji na początku nie byłby wielki, towar, ew stojaki do ekspozycji do sklepów. Niestety rynek jest tego pełny, natomiast mógłbym zaproponować bardzo konkurencyjną cenę. Niestety to raczej wolno rotujacy towar, dlatego sprzedaż po sklepach po 100szt. raz na 3 miesiace nie ma sensu. Myślicie, że ma to sens? Jak najlepiej wbić się na duże hurtownie w Polsce? Ewentualnie znaleźć jakiegoś dystrybutora za granicą?
#pracujzwykopem #wlasnafirma #naswoim #pomoc
  • 2
@Bandito: Obecnie wydaje mi się ,że bez pojawienia się marketach budowlanych to nic nie ogarniesz. Tam się nie wbijesz że swoim towarem bo hajsu na opłacenie się nie masz. Jakąś niszę musiałbyś ogarnąć, może nietypowe kształty, kolory albo przemysłowe zastosowanie
Niby zrabiam te magiczne 5k na rękę, ale chciałbym znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodu, a z czasem się uniezależnić.


@Bandito: czekaj i popraw mnie jeśli źle rozumiem...

Dodatkowe źródło dochodu nigdy nie zaszkodzi, ale masz 5k na ręke i jeszcze się nie usamodzielniłeś?