Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,
Moja batalia z Notino związana z Rasasi La Yuqawam zakończyła się.
Po pierwszym mailu, w którym stwierdzono 10% ubytku poprosiłem o ponowne sprawdzenie, jednocześnie informując, że La Yuqawam nie jest nalewany "pod korek". Dostałem odpowiedź:

Rzeczywiście podany wcześniej wynik procentowego zużycia produktu został nieco zawyżony, ale ostatecznie stwierdzono, że zużycie i tak jest jednak większe niż testowe.

Dali mi za to kupon na całą wartość produktu (268 zł), nie na 90% tak jak uprzednio chcieli to załatwić, o zwrocie pieniędzy na konto nie chcieli nawet słyszeć.
Oczywiście zużycie jakiego ja dokonałem wynosiło faktycznie te 2 psiknięcia, więc czuję się delikatnie zrobiony w jajo.

W związku z powyższym mam szybciutkie pytanko, czy na Notino będą jakieś sensowne obniżki na Black Friday?
Zauważyłem, że podnoszą sobie ceny (np. na poszukiwanego przeze mnie TF Noir Extreme, niedawno jeszcze było za 400 zł, teraz już 459).

A może ktoś będzie kupował coś z Notino i chciałby mój kodzik w zamian za jego równowartość w przelewie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. dziękuję @dradziak za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 10
@Wrilan: Trzeba im było wysłać pismo listem poleconym, mi kiedyś przysłali dwa flakony Rien z czego jeden był ewidentne ze zwrotu skończyło się zwrotem kosztów zakupu, dwóch przesyłek i bonem na 50 zł
@kyloe: Przez pewien moment chciałem w to nawet zaangażować moją koleżankę, która jest radcą prawnym, ale potem stwierdziłem, że dam sobie spokój bo więcej zachodu niż to warte. Mój flakon był nowy, zafoliowany itp, po prostu chciałem oddać bo mi nie przypasował ten zapach.
@Wrilan: To bez gadania powinni byli oddać kasę, jeśli chcieliby nie zwracać kasy za roZpakowane flakony to musieliby dodawać do flakonu próbkę żebyś mógł przetestować przed decyzją czy odsyłasz. Ale i tak spoko, że załatwiłeś tak jak chciałeś
@Wrilan: Czyli kupiles nowy rasasi, psiknales 2 razy, odeslales jako zwrot w 14dni, napisali ze brakuje 10%, wymiana maili, pomylka, "dali" kupon na pieniadze ktore u nich wydales zamiast zwrotu kasy? ()