Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 407
Ej, wiecie co?
Jestem szczęśliwym człowiekiem. Tak serio serio.

Jest rano, kładę się spać, bo dziś dobrze mi się pracowało w nocy. Sam wybieram kiedy pracuję, studiuję zajebisty kierunek (związany z robieniem gier) i pracuję w #gamedev - robię kasę robiąc to co kocham i kochałem od lat - pisząc.
W przyszłym roku wychodzą trzy moje książki a niebawem w audiotece pojawi się adaptacja mojego opowiadania.
Od pewnego czasu chodzę na basen i robię się coraz mniej kluchowaty.
Mam powodzenie u #rozowepaski

Mam 28 lat i ostatnie 10 z nich spędziłem jako zagubiony śmieć bez kasy, któremu wszyscy mówili, że to co robi to zabawa, że nie da rady, że powinien się wziąć poważnie za życie, bo to co robi, to mu się nie uda.

Udało się. Zajęło mi to 10 lat walenia głową o mur. Głowa okazała się twardsza, a teraz piszę to, bo leżę w łóżku, to wszystko do mnie dotarło co się dzieje i muszę to z siebie wyrzucić. Byłem taki strasznie samotny i zagubiony w tym wszystkim i miałem tylko swój głupi upór, mówiący, że jednak się uda. I cały świat, który mówił, że nie.

Z góry dziękuję za komentarze "wstawaj zesrałeś się" - mam nadzieję, że jednak nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wygryw #gownowpis #feels
  • 44
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cedrik: bardzo się cieszę i gratuluję, że tak ci się potoczyło. Pamiętam twoje wpisy, że jest ciężko, że szukasz jakiejkolwiek pracy - mam nadzieję, że przed tobą jeszcze wiele wielkich sukcesów - powiedzenia!
@Cedrik: gratulacje Kolego. Historia praktycznie jak moja, tyle że bez książek. Jeżeli nie dostało się spadku ani nie ma bogatych rodziców, to żeby coś osiągnąć trzeba #!$%@?ć. I nie, skończenie studiów się do tego nie wlicza, zwłaszcza, że w Polsce magistra niedługo będą dawali do chipsów albo w jajku niespodziance.
@Cedrik Gratuluję, tak trzymaj! No i zazdroszczę, też zawsze lubiłem pisać, ale też zawsze się bałem krytyki, a niestety wokół nie brakuje ludzi, którzy tylko czekają, aż się potkniesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Cedrik: Mam 32 lata i walę w mur głową w imię zasad. Mam wszystkie powody żeby być szczęśliwy a #!$%@? i tak ciągle coś mi nie pasuję i czekam na jutro żeby to zmienić.
DLATEGO:
Zapamiętaj to uczucie zadowolenia z siebie i trzymaj się go bo #!$%@? nigdy nie będziesz szczęśliwy.
@powaznyczlowiek: To był naprawdę ciężki czas. 10 lat podczas których nawet mój mózg mówił mi, że mi chyba #!$%@?ło i tak naprawdę wierzyłem, że jestem nikim z dużymi ambicjami. Nie pokazywałem tego po sobie, ale przy każdej rozmowie z rodziną, kiedy czułem się jak śmieć, bo znów zawiodłem ich oczekiwania po prostu wyłem w środku.

No, ale mam nadzieję, że to już za mną ( ͡° ͜ʖ ͡°
@ImperialDoge: Zależy której ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te trzy o których wspomniałem - w sumie modelowo: poszukiwanie wydawcy, zainteresowanie, umowa. Największa trudność z wydawcą jest na samym początku, każda kolejna publikacja otwiera drzwi następnej.

Za to po raz pierwszy to są czasami lata oczekiwania na przełom.
@reakwon: Poczekaj dwa-trzy miesiące, to będę mógł przynajmniej trailerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) - trwa produkcja właśnie :> Mam jedną produkcję sprzed paru lat na koncie, ale w jej przypadku nie ma się co chwalić xD Taka indie-mobilka :P