Wpis z mikrobloga

Pod ostatnim wpisem był jakiś odzew więc ostatecznie zrobiłem mikrolistę zwolenników Konfy dla zmylenia przeciwnika nazwaną "ruska agentura"
Link: https://mirkolisty.pvu.pl/list/MWwaBqAS1CavSmAd

Dla osób niezaznajomionych:
- Logujesz się na tej stronce na swoje konto wykop.pl (wszystko legit)
- Zapisujesz się do mikrolisty
- tyle ; )

Prosiłbym o nie nadużywanie list, wołanie tylko do tematów uber-ważnych czy symbolicznych jak pierwsze słowo "Szczęść boże" wypowiedziane na mównicy przez p. Grzegorza Brauna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozdrawiam z rodzinką
#4konserwy #konfederacja #polityka #korwin #braun i pozwolę sobie otagować #konfederacjawsejmie
Pobierz
źródło: comment_Bu0GRxcda48YToOk4vfnSpAjeBtLQjXE.jpg
  • 18
@genesis2303: nie widzę żadnej opcji żeby włączyć zaproszenia czy białą listę. Myślałem nad tym i będę po prostu wyrzucał neuropków z listy (o ile będę miał taką możliwość)

no i w ogóle nie wiem czy będzie zainteresowanie, jak zainteresowanych będzie 5 osób to ją po prostu usunę ¯\_(ツ)_/¯
@LukasDiesel: widzisz u mnie można to sprawdzić, bo mam konto od 10 lat, poza sporadycznymi śmieszkami nie mam złego słowa pisanego na krula i można to badać dekadę do tyłu, @LibertyPrime jest tu od podobnego czasu co ja i od kiedy pamiętam zawsze był stały poglądowo, najpierw trzeba zrobić rdzeń, potem obudowę, potem palisadę.