Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuje pomocy w identyfikacji. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć coś więcej na temat przedmiotu, który trafił w moje posiadanie? Co to, do czego konkretnie to będzie? Jakieś informacje? Może ktoś coś wie?

#coto #pytanie #pomocy #muzyka #glosnik #wzmacniacz #piec #elektryk #gitaraelektryczna #bass #gitarabassowa #gitara #audio #elektronika
karolix111997 - Hej, potrzebuje pomocy w identyfikacji. Jest mi ktoś w stanie powiedz...

źródło: comment_PdaG1QrXiiEkIxpnTL1e104mxzk0yDrl.jpg

Pobierz
  • 21
@dejwis: Chyba przydałbysię jakiś magik od takich rzeczy. Jak wspomniałam wyżej - po podłączeniu do prądu dopiero po kilku minutach włącznik zapala swoja diodę. Podłączyłam kablem gitarowym do tego gitarę basową i w sumie to nic się nie dzieje :/
@karolix111997: Weź to po prostu podłącz do gitary, białe gałki na zero, czerwony - głośność "główna" daj tyle by nie było słychać pierdzenia buczenia, i po mału podkręcaj czarny Gain tego kanału, gdzie wpięta gitara (równocześnie coś plumkając na gitarze) aż będzie słychać i gotowe. Potem sobie doregulujesz albo poderwiesz kogoś kto wie jak ;)