Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, grozi mi wyrzucenie ze szkoły. Zrobiłem mema (przeróbkę) z wizerunkiem pewnej nauczycielki i ona się o tym dowiedziała. Jak to się stało? W skrócie: wysłałem mema tylko raz, na grupie klasowej, ale szybko stał się popularny, ktoś go wysłał na grupę całego rocznika - tam była córka jednej nauczycielki (ale nie tej z mema), która pokazała to matce, a matka (nauczycielka) powiedziała nauczycielce z mema. Tak sprawa trafiła do dyrekcji. Wiele osób wiedziało, że to ja jestem autorem, z tego wynika, że córka też.

Dzisiaj dostałem ultimatum - albo przyznam się i przeproszę nauczycielkę przy całej szkole na specjalnie zwołanym apelu, albo zostaję wyrzucony. Nie wiem czy dam radę znieść taką kompromitację, zostało w sumie mniej niż pół roku nauki (3 klasa here). Nie wiem też, czy po wyrzuceniu znajdę szkołę, która mnie przyjmie i czy przystąpię do matury. Co robić, jak żyć?

#szkola #licbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 210
@AnonimoweMirkoWyznania
"Dzień dobry,
Na początku chciałbym wszystkim podziękować za zebranie się na tym specjalnym apelu z mojego powodu.
Chciałbym przeprosić panią X za słabego mema którego popełniłem który zmusił ją do grożenia mi sztumem i brakiem matury.
Pamiętajcie żeby nie ufać nikomu a w szczególności córkom nauczycielek"
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@AnonimoweMirkoWyznania "Przepraszam Panią XYZ że ją zmemifikowałem. To się nie powtórzy przez najbliższe 6 miesięcy po maturze możecie mi czyścić knage." XD

Sam robiłem memiki z nauczycielami i to dość drastyczne np. nauczyciel w roli Hitlera na czarno-białym zdjęciu xD

Nauczyciel spojrzał na memika i parsknął śmiechem xD Jakaś #!$%@? grono pedagogiczne tam masz.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No i? Przecież napisał, że z tej grupy kto inny puścił to dalej, klasa to grupa znajomych, cała szkoła już nie, niech mają pretensje do tego, który puścił w świat. W ogóle nie wiem o co się spinasz, dzieciak się nabijał z nauczycielki, też mi nowość. Jeszcze o jakichś konsekwencjach tu piszesz. Gówno mu zrobią bo niby na jakiej podstawie? A Ty się spinasz i przeżywasz jakbyś sam go #!$%@?ł.