Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mówicie, że kobiety to materialistki, które szukają betabankomatów.... To słuchajcie tego: jestem w chłopakiem 7 rok w konkubinacie, oboje powyżej 30 -on zaręczyny i ślub odkładał w nieskończoność - najpierw bo nie mieliśmy dobrej pracy (teraz oboje pensje po 4 k), bo nie mamy własnego mieszkania (na kontach uzbierany ZNACZNY wklad własny), bo ktoś tam komuś umarł w rodzinie i nie wypada, wreszcie najnowszy szlagier - bo on jeszcze nie ma pomysłu jakby chciał zrobić zaręczyny. To nie była kwestia kasy, bo bo ja mówiłam mu wiele razy, że zaręczyny to tylko symbol, może być kapslem po tymbarku w domu a ślub i tak cywilny bez wesela, tylko obiad, z lub intercyzą - bez różnicy. Ale ciągle było coś "co go zatrzymywało".
W poniedziałek dostałam odpowiedź z firmy, w której się rekrutowałam, że mnie biorą - przeskok pensji ogromny, bo będzie 12 k. I co na to moje "kochanie"? Nagle stwierdziło, że już najwyższy czas się oświadczyć, w biegu, zanim jeszcze przejdę do tej firmy i nie daj Bóg kogoś tam poznam, kto będzie zarabiał na podobnym - co ja - poziomie. Szczerze to totalnie mnie to załamało, czuję się jak damski bankomat - wcześniej na żonę byłam "be", było tysiąc powód na nie a teraz jak będę zarabiać na rękę 3xtyle co on, to jestem "cacy" i nagle zyskałam na atrakcyjności jako przyszła małżonka.
Zastanawiam się więc, czy to ma właściwie sens? Czym różnię się od faceta którego doi na hajs jakaś karyna? (,)
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #slub #zareczyny #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Czy ta relacja ma jeszcze sens?

  • Jasne, to przypadeG że temat zaręczyn przyspieszył 17.7% (94)
  • Nie, zostałaś betabankomatką 82.3% (436)

Oddanych głosów: 530

  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi się wydaje, że wcześnie zaręczyny nie były dla niego ważne i ich nie chciał (co nie oznacza, że Ciebie nie kocha) , a wynajdując nowe wymówki po prostu Cię spławiał. Teraz pewnie świadom swoich wad (np.niska pensja względem Ciebie) itp. myśli, że jak na horyzoncie pojawi się ktoś lepiej zarabiający to go zostawisz i dlatego właśnie teraz chce Cie zaobrączkować żeby wszyscy wiedzieli, że jesteś zajęta.
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla kobiet ślub to wybór sukienki, bycie w centrum uwagi rodziny i znajomych etc.

Facet patrzy na to bardziej kompleksowo ślub, wesele to dopiero preludium. A co z mieszkaniem, co z dzieckiem a jak będą bliźniaki?Jakie auto kupić bo dziecko będzie itd. A jak nie będzie chciała wrócić do pracy?

Po 4k to jest fajna pensja na dwójkę singli. Nagle pojawia się dziecko koszty rosną, a kobieta nie pracuje lub