Wpis z mikrobloga

Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 25 000 złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 5 000zł ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 2 lat oszczędzając.

Zarabiam około 1 850 zł miesięcznie odkładam 1 050zl. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działka po ojcu więc tu miałem luz ale większość rodziców ma jakieś ziemię więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu.

Jeszcze 1 rok oszczędzania na wykończenie i w wieku 22 lat będę miał swój własny domek.
Pozdro dla wariatów.

#budynek #mieszkanie #dom #przemyslenia #oswiadczenie #chwalesie
StayAlive - Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około ...

źródło: comment_zQBRIV6phPLoFMuIUrrl73FgXMrbrBvW.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StayAlive: Być może bait i nie koniecznie za 25k zł udało Ci się postawić dom do tego stanu. Jednak wierzę, że nie jest to niemożliwe. Sam może nie wybudowałem domu, ale robiłem remont mieszkania gdzie głównym celem było wydać jak najmniej, zachowując zarazem efekt.
Tym sposobem, koszt odnowienia sypialni wyniósł mnie w okolicach raptem 100zł. Panele z wyprzedaży w Castoramie ~12zł. Dokładnie 12zł za 12m2. Ostatnie sztuki magazynowe, leżały na
Rajev - @StayAlive: Być może bait i nie koniecznie za 25k zł udało Ci się postawić do...

źródło: comment_pfFiuLGAiekRtUfFvDI5SmJBwy0kEFIO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rajev: panele to faktycznie można tak kupić jak zostaje paczka czy dwie na sklepie i wiadomo że nie będzie już dostawy tego wzoru, ale spróbuj znaleźć w takiej wyprzedaży pustaki, cegły, cement, wapno, kruszywo, drewno, styropian, kleje, zaprawy i tym podobne rzeczy, przy których nie ma czegoś takiego jak "ostatnia paczka tego modelu"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StayAlive: uwielbiam tego baita, za każdym razem conajmniej 100 osób z bólem d--y, że nie ma domu, a fikcyjny 22 latek ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz