Wpis z mikrobloga

"Wanna babcie #!$%@??"

YouTube przegina już całkowicie. Zaczął od kilku reklam pod rząd, reklamy celowo rozpoczynane po 5 sekundach materiału oraz ankiety które same z siebie nie znikną.

Omyłkowo wszedłem w zwykłą, oficjalną wersję YouTube gdzie reklamy bywają kilka razy dłuższe niż filmik, który chcecie obejrzeć.
Mały #protip dla wszystkich, którzy mają tego dość - istnieje alternatywna aplikacja YouTube Vanced - nie posiada żadnych reklam, ma idealnie czarne tło co spodoba się posiadaczom AMOLED, ma możliwość odtwarzania w tle przy jednoczesnym oszczędzaniu transferu i nie pobieraniu go z obrazu, z którego nie korzystacie czy nawet zaimplementowano odtwarzanie w dymku niczym dymek znany z Messenger'a.

#youtube #zalesie #reklama
MentorPL - "Wanna babcie #!$%@??"

YouTube przegina już całkowicie. Zaczął od kilku r...

źródło: comment_Z9AshzQ2hwElVqcwV4Ak3CX1NAhEVBsL.jpg

Pobierz
  • 20
  • 3
Tutaj wysyłam link dla zainteresowanych - jest opcja nawet zalogować się na swoje konto Google więc ma pełną funkcjonalność.

https://nauka.poinformowani.pl/artykul/11351-youtube-vanced-sposob-na-odtwarzanie-yt-w-tle-i-nie-tylko

PS wiem czym jest profilowanie reklam ale wiem też, że tutaj coś im nie pykło.

Wołam potencjalnych zainteresowanych - jak ktoś nie chciał to przepraszam.

@konsumpcjusz
@tr0llk0nt0
@GreyBourbon
@Naiken
@l-l-l-l
@uhu8
@MentorPL: pobrałem zainstalwałem microg i ten youtube vanced, ale zalogować się nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°) podaje mejla i hasło i przychodzi akceptacja regulaminu i się zacina... jak naduszę wstecz to pokazuje że mam dodane konto i jak próbuje się z nim połączyć to wyskakuje brak internetu xD a filmiki odtwarza normalnie ()
  • 0
@GreyBourbon
@przemo123mo

Spróbowałbym odinstalować i zainstalować ponownie. Jeżeli to nic nie da to wybrał starszą wersję softu - najnowsza może mieć jakiś bug. Ja nie aktualizowałem apki odkąd ją mam. Na OnePlus 6T i andku 9 wszystko śmiga. Jedyny minus, że Chromecast od Google nie współpracuje z przesyłem - telewizory Smart nie mają z tym problemu ale to może przez to, że jest ona aplikacją konkurencyjną dla oryginalnej ¯_(ツ)_/¯