Wpis z mikrobloga

Z grupy 15 awansowały: Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme i Hermes Terre d'Hermes
Czas na kolejny zestaw. Po zastanowieniu, flankery będą teraz wstawiane osobno.
Przypominam że głosujemy na NAJBARDZIEJ KOMPLEMENTOWANY zapach.
#perfumy #mistrzostwazapachow

Grupa 16 - głosuj na komplementowany zapach

  • Dolce & Gabbana Pour Homme 4.7% (5)
  • Diesel Only The Brave Wild 1.9% (2)
  • Armaf Club De Nuit Intense 39.3% (42)
  • Guess Seductive 0% (0)
  • Tom Ford Tobacco Vanille 43.0% (46)
  • Maison Martin Margiela Replica Jazz Club 11.2% (12)

Oddanych głosów: 107

  • 11
@sengl: To zestawienie pokazuje dobitnie jak te głosowania są bezsensowne i niemiarodajne. TF TV najbardziej komplementowanym zapachem? Chyba żart. Za to TF TV to zdecydowanie lubiany tu zapach.
I tak właśnie wyglądają te głosowania. Założę się że większość głosuje na to co ma lub lubi a nie na rzeczywistą ilość zebranych komplementów.

Nie polecam wyciągać wniosków z tych głosowań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@prezess123123: Ale weź pod uwagę to że CDNI to crowd pleaser a TV jest już dość polaryzujący. No i jeszcze kwestia ceny i charakteru zapachu - CDNI nie dość że jest przystępniejszy cenowo (więc powinno go mieć więcej osób) to jeszcze nadaje się na codziennego psikacza co jeszcze bardziej zwiększa szansę na zauważenie go przez osoby postronne. Po prostu nie ma #!$%@? żeby tobakowanil był bardziej komplementowany xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vizori: w ilu wachalniach w Polsce możesz przetestować zapachy Toma Forda a w ilu Armafa czy Diesla? Jaki procent w ogóle kojarzy co to jest Armaf CDNI a jaki kojarzy Tom Ford Tobacco Vanille? Niemiałem, niepopryskalem się i dostałem komplement? Chyba macie inne oczekiwania co do tej ankiety niż jej twórca. Sądzę również, że taki Tobacco Vanille wywołuje ogólnie więcej reakcji (więcej pozytywnych i negatywnych) i dlatego jest bardziej komplementowalny niż
@prezess123123: Wytłumaczę Ci najprościej jak umiem bo nie ogarnąłeś o co mi chodziło:
Dużo mirków z tagu ma TF TV, zapewne każdy kto zagłosował ma lub miał ten zapach. Dostali jakiś komplement za TV ? WĄTPIĘ! Dlaczego zagłosowali ? Bo go lubią i zawsze z pośród opcji ankiety wybiorą ten zapach co mają.
Takie jest egoistyczne podejście człowieka do każdej ankiety:
Mam to głosuję na to co mam, bo jest najlepsze
@chuckmls: Ja po psiknięciu TV miałem okazję usłyszeć dwa komplementy, gorzej było po chociażby La Yuqawamie, którego wiele osób uważa jako zapach, który innym się podoba.
Nie ma reguły co do tego.
Ale bez sensu się kłócić o ankietę, przecież to tylko ankieta... Co ona wnosi? Nikt wam potem nie każe tego kupować co wygra przecież, na spokojnie.
@SnoobDuog: może dajesz go za dużo albo w małych pomieszczeniach? Na wyjście do baru w zimną noc raczej nikomu nie będzie przeszkadzał i jak najbardziej wzbudzi pozytywne zainteresowanie. La Yuqawam trochę podobnie, bo z jednej strony trudniejszy, ale z drugiej nieco mniej inwazyjny. @Wrilan: @chuckmls: