Wpis z mikrobloga

Mirktzy, chyba przyszedł na to czas - sprzedam "zabytkowy" ale w pełni sprawny Microsoft Surface RT - przeglądarka, maile, Netflix, cały Office, normalna obsługa plików i USB więc podłączasz dysk/pendrive i oglądasz - dotąd używałem go głównie do maili i w podróżach do właśnie wideo.

Płatność Revolut i wysyłam jeszcze jutro xD Mogę wystawić nawet FV. Oryginalne pudełka (Surface, klawiatura Touch Cover). Mogę dorzucić kartę microSD 32gb.

Cena? 200zł? Do LEKKIEJ negocjacji na PW, mogę tak też podesłać mase innych zdjęć i w sumie wiedeo pokazujące płynność działania :) Chciałem sprzedać w marcu ale kurde no szkoda mi było.

#windows | #tablet | #tablety | #komputery | #komputer | #laptopy | #laptop | #netflix | #microsoft | #surface | #informatyka | #ogloszenie | #sprzedam | #kupie
Pobierz Saeglopur - Mirktzy, chyba przyszedł na to czas - sprzedam "zabytkowy" ale w pełni sp...
źródło: comment_PmKpeVowuUIk3gYywVmnwpQwKMR6wCGJ.jpg
  • 8
Teraz to podobnie przydatne jak chromebooki


@unitrax: Najmniejszego porównania nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jest właśnie sprzęt który mega się sprawdza w podróży gdy nie ma internetu - samolot, prom. Mogłem na nim oglądać filmy przez całe rejsy, nadrobić wszystkie maile które są offline, w sumie na dokumentach Worda/Excela tak samo działać a później się wszystko przez OneDrive samo synchronizuje (ale do dokumentów jednak aż