Wpis z mikrobloga

@wiedro: #!$%@? chciałem to Wasze miasto odwiedzić w swoje urodziny bo uwielbiam Wrocław, ale nie wiem czy planowanie tego ma sens. Za 3 tygodnie może już nie być tego miasta xD
  • Odpowiedz
@wiedro: #!$%@? to jest jakaś mistyfikacja, no musiał tam jakiś mirek to podrzucić bo aż nie mogę uwierzyć aby tam się takie rzeczy #!$%@?ły same z siebie XDDD
  • Odpowiedz
@Tatankajotanka: Byly gdzies na wykopie statystyki ile bylo 'jebniec' w danym miescie i Wroclaw byl nawet wyzej od Warszawy, Poznania czy Krakowa w odniesieniu do liczby pojazdow i ilosci tras.

Zreszta o czym my mowimy? O miescie, gdzie potrafia sie zdarzyc TRZY jebniecia w jednym dniu na JEDNEJ ulicy (nie wspominajac, ze to kufa jedna z glownych nitek na zachodzie miasta, wiec jak bniecie na Legnickiej ROZWALA ci komunikacje tramwajowa
  • Odpowiedz
@Davidozz: Jeszcze nie widziałam na Mirko, aby kogoś tak dupa piekła i szczypała o miasto. Wrocław ma swój klimat i brak zadęcia jak u stołecznych słoików, Kraków też klimatyczny. Posmaruj dobrze maścią anus, bo twoja dziupla długo nie zdobędzie statusu mema na Wykopie. No chyba, że to jakiś Sosnowiec albo Wąchock. ( )
  • Odpowiedz