Wpis z mikrobloga

@wiedro: Jeszcze znajdą się ludzie (najczęściej studenciaki, co przyjechali ze swojej wsi 2000 mieszkańców i teraz mieszkają w MIEŚCIE - WROCŁAWIU, na Facebooku już przed wyjazdem ustawione miejsce zamieszkania Wrocław, a po przyjeździe obowiązkowa fotka na Instagrama z piętra widokowego Sky Towera), którzy będą wychwalać te miasto nad wszystkie inne miasta. Wrocław stolicą wszechświata.
@Widur: Mogę pluć jadem na tę wiochę ile chcę. Wrocław to podmiasto, nie mam pojęcia jak można się nim podniecać. Totalne gówno. Jak słyszę, że ktoś wybrał uczelnie wrocławską zamiast warszawskiej, bo (XD) lepsze miasto/ tutaj mam przyjaciół to mam ochotę #!$%@?ć z bani w ścianę z zażenowania.
@Davidozz: Z tym się zgodzę, to miasto coraz bardziej przypomina Hong-Kong niż coś co miało być małym Wiedniem xD. To miasto nie jest gotowe na taki zjazd ludzi po prostu. Szczerze współczuję mieszkańcom bo sam dojeżdżam spod miasta i za #!$%@? bym sie do Wrocławia nie przeprowadził - bo syf jest jak #!$%@?, a na grunwaldzie to albo mieszkasz wsród rozchlanych studentów albo rozchalnych lokalnych meneli ( ͡° ͜ʖ