Wpis z mikrobloga

xDD Ja pie#$!@lę, nie dość że dupsko piecze to jeszcze absurdalne argumenty:

Mieszkańcy ziemi choroszczańskiej, w ogromnej większości katolicy, nie są zadowoleni z faktu, iż w Gajownikach, na terenie ich parafii (założonej już w roku 1459) rodzimowiercy ustanowili miejsce pogańskiego kultu. Przykre jest dla nich również to, że poganie, choć uważają się za osoby religijne, a często też twierdzą, iż są obrażani przez chrześcijan, sami nie szanują czasu dla chrześcijan świętego. – Boli mnie to, że rodzimowiercy, którzy urządzili sobie miejsce kultu w naszej miejscowości, nie mają szacunku dla chrześcijan, głównie katolików, którzy tu żyją, często od wielu pokoleń. Rodzimowiercy budują teraz wiatę i robią to akurat w niedzielę. U nas nikt w niedzielę nie pracuje i nie hałasuje przy tym na całą wieś, niedziela to czas dla Boga i rodziny – powiedziała nam jedna z mieszkanek wsi.


RODZIMOWIERCY OBRAŻAJĄ MNIE SWOJĄ OBECNOŚCIĄ, KATOLICY ZNOWU PRZEŚLADOWANI W POLSCE.

xDDD
https://www.pch24.pl/w-gajownikach-kwitnie-poganski-kult--rodzimowiercy-szykuja-staroslowianskie-dziady,72008,i.html
#bekazkatoli #rodzimowierstwo #religia #ciekawostki
MichalLachim - xDD Ja pie#$!@lę, nie dość że dupsko piecze to jeszcze absurdalne argu...

źródło: comment_q2dR8DZRKw0ck8wzdkXYy095ve4UywIL.jpg

Pobierz
  • 38
obcej religii która #!$%@?ła się na ziemie "pogan" (jak to pogardliwie określali wyznawcy Jeszuły ludzi wierzących w inne bajeczki niż oni)


@Toomoo: Sama nie przyszła.
@DeadIy: My nie chwalimy bałwanów, tylko bogów i boginie. Wy za to traktujecie różne obrazy jako obiekty czci same w sobie (vide Matka Boska Częstochowska, Ostrobramska etc.) – to kto tu jest bałwochwalcą? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜