Wpis z mikrobloga

Mirki jestem z różowa od trzech lat i jak ja poznałem to bardzo mi się podobała, miala 1.60 wzrostu i około 55 kg wagi, po prostu idealna figura dla mnie, wszystko super ponieważ sam tez należę do szczupłych osób 182 i 78 kg. No i minęło dwa lata, różowa straciła pracę bo były redukcję etatów i zaczęły się całymi dniami serialiki, słodycze, nic nie robienie bo pracy do tej pory nie potrafila znaleźć. Więc po roku waga pokazuje jej już 82 kg co przy tym wzroście dla kobiety to już za dobrze nie wygląda. I tak pomału pomału przestała mi się wogole podobać i kręcić mnie. Na ulicy jak minę jakąś kobietę to prawie każda ma lepszą figurę od mojej i porostu mi się podoba.. Sugerowałem duzo razy że coś się dzieje nie dobrze z nią, inicjowalem jakieś biegi, spacery, kupiłem rowerek, orbiter, to teraz ciuchy na nich wiesza , na siłownię chciałem nas zapisać ale za każdym razem dostawałem focha że co gruba może jestem, a mi głupio jest powiedzieć wprost że tak. Kocham ją, jesteśmy już chwilę że sobą, jest bardzo fajna osoba ale boję się że dalej tak będzie tyc i już wogole mi się nie będzie podobać, a planujemy już ślub za rok. Doradców mi proszę czy taka miłość potrafi przetrwać jeżeli kobieta i przyszła żona już was nie kręci..
#logikarozowychpaskow
#zwiazki
#rozowepaski
  • 26
@damianj4 porozmawiaj z nią szczerze, wyjaśnij co i jak ale tak na prawdę szczerze, jak będzie w ciąży i po ciąży to będzie jak stodoła wyglądać A jak urodzi to nie zawsze będzie łatwo wrócić do dobrej figury.

Porozmawiaj normanie, z nią zapisz się na siłownię czy tam ćwicz, dietę zmień razem z nią i na pewno będzie gites.

Ciało się zmienia, to normalne i przez te wszystkie leniwe wieczoru mogła zapomnieć
@damianj4: Jeśli to nie bait i boisz się jej w twarz przed planowanym ślubem powiedzieć, że zrobił się z niej waleń i żeby ogarnęła dupę, to rok po ślubie będziesz takim pantoflem, że wypłatę będziesz jej w zębach przynosił. A potem będzie tylko gorzej. Miej jaja i wyrzygaj jej, że wygląda jak dwunożny knur, a na wesele będzie musiała ubrać się w worek na ziemniaki, bo sukienek na karlicę o wadze
@damianj4: Nie przetrwa bo jak przestaje Cię kręcić to zaczniesz unikać seksu z nią i siła rzeczy zaczniesz coraz bardziej interesować się innymi kobietami. Doświadczyłem podobnej sytuacji. Okropnie ciężko jest powiedzieć o tym osobie która się kocha ale to jedna nadzieja. Inaczej wszystko wygaśnie.
@damianj4: hmmm zastanawia mnie fakt dlaczego ona sama nie może wyjść z inicjatywą ćwiczeń, nowej pracy, diety. Ahaaa może to dla tego że jest leniwym ulańcem któremu wszystko trzeba podtykać pod nos, a sama nie kiwnie nawet palcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba czas na zmianę miras, nie sądzisz? ( ͡º ͜ʖ͡º) Motywować leniwą osobę która nie chce się zmienić, to jak
A potem Polki są wielce zdziwione dlaczego ich facet je zdradza () Pogadaj z nią szczerze, postaw ultimatum. Ja mimo,że zawsze dbam o to jak wyglądam, to wiadomo czasem jest okres, ze się więcej przejada. I dlatego z moim niebieskim jestem umówiona, że jeżeli zauważy, że przytyje to mi mówi i zawsze biorę się za siebie. Wystarczy być ze sobą szczerzy, bez tego ani rusz. A coraz częściej
Doradców mi proszę czy taka miłość potrafi przetrwać jeżeli kobieta i przyszła żona już was nie kręci..


@damianj4: Nie. Mało tego, kobieta, która się roztyła - nawet jeśli zacznie się skutecznie odchudzać - istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że dieta i ćwiczenia pozostaną z nią na stałe, co oczywiście może skutkować tylko jednym.
@damianj4: spokojnie. Jezeli ja kochasz to wytrxymasz. Kobiety tak maja. Za rok zrzuci 15 a za dwa bedziesz mial super duperke spowrotem. Nie slichaj ptzegywow co "wywalaja" bo przytyla. Ludzie maja gorsze momenty ale sie podnoszą. Trzymaj sie