Wpis z mikrobloga

@bigger: Virgin mobile, pakiet mini3 3zł/30dni jak włączysz to sam się będzie odnawiał jesli tylko będą środki na koncie 30min 30sms 300Mb (po doładowaniu masz rok ważności konta)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigger: sieć WRodzinie. 30 zł na 2 miesiące. Czyli realnie 15 zl. No limit rozmoey, smsy i chyba 10 gb na dwa miesiące. Każde doładowanie wydłuża konto na wychodzące dwa lata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ramone: pewnie tak ale pytanie co z jakoscia. Miałem a2mobile i jakosc połączeń była tak kiepska że często nie szło się dogadać i to w centrum Warszawy. Drugie wykonane 10sek później (gdyż wcześniej próbowałem cokolwiek zrozumieć)z tego samego telefonu z 2sim tylko w Orange wszystko działa ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@archi3: to jest to samo co a2mobile. Ten sam właściciel , inna marka. To musisz czegoś innego szukać. Też mialem a2mobile. Jakość rozmów istotnie niższa ale tragedii nie było. Może ten telefon ogólnie ma kiepską jakość połączeń. Tu nie ma reguły. Czasami taki za 2,3 tysiące to dno jeśli chodzi o połączenia.
@bigger: jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Wystarczy zasilić konto za min. 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia startera (więcej info w regulaminie).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod: *136*11*8965#)

Dzięki temu, po zasileniu konta
@Specjalista_Plus robisz oficjalnie w Plusie? Bo mam nieciekawą sytuację z jednym ważnym dla mnie numerem przenoszonym do Was. Niby przeniesiony ale jednak nie. Nie można dostać nowej SIM bo konto abonencie nieaktywne. Wawa Infolinia, BOK na @, ludzie w salonach - każdy rozkłada ręce... Pomożesz?