Wpis z mikrobloga

@Lardor: Odbierdolta się od Prokocimia. Mieszkam tu już tyle lat i nigdy nawet żadnego kibola nie widziałam. Sąsiedzi to sami starsi ludzie albo rodzice z małymi dziećmi. Nie wiem, skąd wy te swoje niusy bierzecie.
@Lardor: Ja bym nie wpadła na to, ze można być takim zwyrolem, żeby pobić we trzech taką dziewczynkę i to bić po okularach jeszcze. Nie miała poczęstować papierosem, ale woleli się upewnić czy nie ma czegoś w torebce.
@bekas_krzyk: Dopiero co w zeszłym roku na Wieczystej przymknęli gościa z całym arsenałem broni. Na Bronowicach jest tunel bez oświetlenia i kamer, w którym dochodzi regularnie do napaści seksualnych. Mam wymieniać dalej?

A o tym gościu z bronią wczoraj wieczorem to czytałam tylko na wykopie, nigdzie indziej nie ma nawet wzmianki, i #!$%@? wie, czy faktycznie miał broń i jaką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sillygiraffe: pewnie ze nie ma co dramatyzowac i uogólniać bo jak ma się stać coś zlego to i tak się stanie ale mnie już ten Prokocim bawi. Ja osobiście się raz tylko spotkałem z kibicami, poza tym nie miałem przygód. A info o gościu z bronią jest legitne bo mój znajomy był naocznym świadkiem.