Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która ma lvl 25 i generalnie była w szczęśliwym związku. Aż nagle - wpadka. Dla niej to c-----a sytuacja, w ogóle nie chciała bombelka póki co, była załamana, nawet myślała o wycieczce na Słowację.
Ale jej niebieski był zachwycony - od razu wczuł się w rolę tatusia i obiecywał jej wszystko. Ona pogodziła się z tą wielką zmianą w życiu, zaakceptowała to i jakoś zaczęła jej się podobać wizja szczęśliwej rodzinki. On coś mówił o oświadczynach, kupnie mieszkania. No super generalnie.

Pewnego wieczoru niebieski poszedł ze znajomymi się spotkać, ona została w domu, bo 8 miesiąc to nie czas na zabawy w klubie. Ale on poszedł, bo w sumie czemu nie. Jakoś tak wyszło, że poszedł w ślinę i r00chanko w klubie mając w domu fajną, zadbaną i mądrą różową która pakuje się na porodówkę (bo ona całe życie szła w sport, jest bardzo ładna i raczej nie jest laską, która leży i pachnie i raczej jej nie o------o w bombelkowym stanie). On teraz tłumaczy, że to a-----l spowodował i wgl to miał parcie na r------o, a ginekolog kazał im się wstrzymać do porodu i on biedny nie wytrzymał.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

On teraz tłumaczy, że to a-----l spowodował i wgl to miał parcie na r------o, a ginekolog kazał im się wstrzymać do porodu i on biedny nie wytrzymał.


@konsumatumest: w takiej sytuacji to różowa szuka zastępstwa za siebie. Tak ja ta poniżej:

Żona w ostatnim miesiącu ciąży. Mąż sypia na kanapie. Widząc, jak mąż się męczy, żona mu mówi:

- Słuchaj, znakomicie rozumiem, co się z tobą dzieje
  • Odpowiedz
@konsumatumest nie wiem czy bait czy nie ale te komentarze niektórych wykopków są cudowne i tylko obnażają hipokryzję użytkowników tego rakowego portalu xD
Nie ma to jak usprawiedliwiać zwierzece zavhowania i jeszcze mówić, że no przecież to nie dziwne i ona naiwna i to jej wina, że zostanie samotna matka xD
  • Odpowiedz
@FloweryTaste:
Nigdzie nie napisałem, że to jej wina, wręcz przeciwnie, skill czytania u ciebie też typowo wykopowy jak widzę xD

@konsumatumest:
Ja nie rozumiem co to ma do rzeczy czyje dziecko siedzi w tym grubym brzuchu. Albo co ma prasowanie ciuszków do pociągu seksualnego. Sprawa jest prosta, laska jest ładna i chętna = chęć na bzykanie z nią. I albo ktoś uwzględnia okoliczności społeczne (ciężarówa w domu, która będzie płakusiać), albo nie. A jak ktoś nie uwzględnia to nadal się mu nie dziwię, bo czemu tu się dziwić? Potrafię nawet uszanować, że ktoś wybrał doraźną przyjemność zamiast
  • Odpowiedz
@konsumatumest gatunek ludzki, wysoce rozwinięty intelektualnie, tworzymy sztukę, różne skomplikowane konstrukcje itp. a co poniektórzy nadal nie potrafią zapanować nad własnym popędem i mieć choćby odrobiny samokontroli. Tragedia k---a
  • Odpowiedz
@BudgetRevolution: pociąg możesz mieć do każdego, ale skoro jesteś dorosłym mężczyzną to powinieneś utrzymać penisa w gaciach wiedząc jakie konsekwencje będą miały Twoje czyny. sama jestem w związku i spotykam na ulicy facetów, którzy mi się podobają, których bym przeleciała w kiblu, ale mam hamulce i wiem, że tak się nie robi. bo po pierwsze - jestem w związku,a po drugie - ruchanie/całowanie się z ludźmi których nie znasz jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konsumatumest: no to i tak minimalna wina laski ze sobie na ojca wybrala jakiegos idiote
Pewnie ignorowala wczesniejsze czerwone flagi bo nikt tak z d--y nie zdradza.
Ale najwieksza wina pajaca, ktory sie zdecydowal na cos a potem wycofal w najbardziej c-----y sposob
  • Odpowiedz
@no_one6: znam go odkąd jest z nią w związku. wydaje się bardzo ogarnięty, bardzo mu odwaliło jak wpadli i ciągle robił jakieś plany na przyszłość, oznaczał ją we wszystkich słodkopierdzących rzeczach na fejsie, wrzucał ich wspólne zdjęcie ze słodkimi podpisami. jak z nią rozmawiałam wczesniej to mówiła, że jest super, że to ten jedyny. on był bliski wzięciu kredytu i kupienia mieszkania. no generalnie wszyscy byli w szoku jak się
  • Odpowiedz
@konsumatumest: swoją upośledzoną koleżankę najpierw uświadom, do czego antykoncepcja służy, bo jak tak dalej pójdzie, będzie samotną mamusią z trójką dzieci (potem już mniejsze szanse na seksy).

Ma teraz wybór: strzelić zdrajcę w pysk, unieść się honorem i chować dziecko samotnie albo strzelić w pysk i przebaczyć. Dziecko i tak ma przerąbane, skoro wyprodukowała je dwójka dzieciaków, z których jedno nie potrafi zapobiegać a drugie zwalić sobie konia i trzymać
  • Odpowiedz
@konsumatumest:
No to ty umiesz się powstrzymać, ja też umiem, ale tamten koleś nie umiał. Takie to dziwne? Pierwszy raz słyszysz o człowieku, który uległ jakiejś pokusie?
Dobrze wiem, że z czasem będzie gorzej, mam dwójkę dzieci. Jak koleś wyłożył się na etapie rozgrzewki to ich związek będzie wybuchowy xD.
A koleżanka troche w dupie, nie wie jeszcze co ją czeka, unosi się dumą, a posiadanie dziecka nawet w parze
  • Odpowiedz