Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przytrafiła mi sie koszmarna przygoda. Pomóżcie co mam robić?
Przyszła do mnie niedano poznana dziewczyna Mariola.
Znamy sie od 2 miesiecy i jeszcze nie mieliśmy ze soba prawdziwego sexu tylko
całowaliśmy sie i pieścilem ja rękoma. Moi rodzice pojechali do Castoramy zobaczyc panele podłogowe. Mieli wrócić za około 2 godziny. Zacząłem sie pieścić z Mariola, a pożniej z nią kochac. Poniewaz mam mała jednoosobowa wersalke poszlismy do pokoju rodziców gdzie jest wiekszy 2 osobowy tapczan. Wycignelismy posciel z tapczana (ze skrzynii na posciel) i ja rozłożyliśmy tak jak do spania. Pożniej sie kochalismy w tym tez oralnie. I byłoby wszystko w porzadku gdyby Mariola nie zapragneła spróbować seksu analnego. Długo nie mogłem jej włozyc penisa w pupe wreszcie wlozylem jej na krem do twarzy mojej mamy. Kochalem sie z Mariola w pozycji na pieska czyli od tyłu. Ona miala głowe na kołdrze a pupe uniesiona do góry. Mozna powiedziec ze było bardzo fajnie. Na koniec spuściłem sie jej w pupe i wyciągnąłem penisa z pupy. Wtedy usłyszalem jakby mlaśniecie czy tez jakby pierdnięcie i z pupy Mariolki dryzneła mieszanina spermy i rzadkiego kału. Gdy poczulem cos mokrego instynktownie odsunalem sie na bok i niestety cala jej kupa wyleciala na pościel (głównie kołdrę i poduszke) rodziców, ale takze troche na ściane. Zanim Mariola uniosła sie i zapanowala nad tym wypróżnieniem wylecialo z niej dużo kału i to z duża siła.
Przez moment nie wiedzielismy co robic. Marioli bylo bardzo głupio.
Straciliśmy troche czasu bo Matriola musiala uciasc na sedesie i dokonczyc to co zaczeła na łóżku rodziców, a ja musialem wejsc do wanny i sie umyc. Potem zaczelismy sprzatac to co sie porobilo. Najpierw wytarłem na mokro ściane i meble stojace przy łóżku , a Mariola mial ściągnąc powłoki ale nie zdążyła bo usłyszeliśmy że ida rodzice. Zdążylismy tylko zawinać szybko pościel w kłębek i wsadzić ją do tapczanu. Teraz siedzimy z Mariola przy komputerze w moim pokoju i zastanawiamy sie co sie stanie gdy rodzice wieczorem wyjmą pościel z tapczanu i beda ją rozkładać do spania? Mamy jeszcze kilka godzin na to, aby coś wymyślec ale nic madrego nam nie przychodzi do głowy. Rodzice raczej nie rusza sie z domu na krok. Chyba zwariuje! HELP !!
#pasta #heheszki #seks