Wpis z mikrobloga

@Bajo-Jajo:>plaskoziemstwo jest ironiczne a sam ruch został zapoczątkowany w Anglii w XIX wieku i miał na celu stanie w opozycji do przyjmowania faktów naukowych jako truizmow i promował doswiadczalnosc (tzw. empiryzm)

Hmmmm... Ciekawe. Czy mógłbyś napisać coś więcej lub podać jakieś rzetelne źródło?
@Falquan: ja znam tylko takich ironicznych trollujących płaskoziemców. Mam wrażenie, że ci co się oburzają są bardziej tępi z tego grona, bo nie rozumieją trollingu.
@bergero00: @Falquan: @diszpetri: "hehehe, płaskoziemcy, hehe wierzo w płasko ziemie, co za D Z B A N Y Xdxdxdxxxddxddxx"
ale mirku, znasz osobiście jakiegoś płaskoziemce?
"nje, ale srajfan mówił na filmiku, że to debile, więc beka z nich hue hue hue"

beka to jest z was, że nadal wałkujecie coś co nie ma sensu. nawet administratorzy "towarzystwa płaskiej ziemi" czyli największej, polskiej grupy dla, jak wy normiki ich nazywacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: ja nikomu nic nie tłumaczę, nie kumam o co Ci chodzi xd Na razie to ty wysrałeś posta na pół A4 na portalu ze śmiesznymi obrazkami i wczułeś się w rolę intelektualnego rycerza xD
@Gnxx: Startująca rakieta najpierw wznosi się pionowo a następnie ustawia równolegle do powierzchni Ziemi, aby osiągnąć stabilną orbitę. Perspektywa sprawia iż wygląda to na pionowy lot w dół, podobnie jak to jest z samolotem, zmierzającym ku horyzontowi. W sumie cieszę się że plaskoziemcy powielają ten obrazek, bo świetnie to pokazuje gdzie są u nich dziury w mózgu.