Wpis z mikrobloga

@JamesW: prawo jest #!$%@?. Pieszy stojacy przed pasami powinien miec w tym dzikim kraju z gowna i kartonow pierszenstwo. I potracony przez auto kierowca winoen byc #!$%@? do pierdla z duza odaiadka i grzywna 50 tys zloty.
  • Odpowiedz
@JamesW: Ja przepuszczam pieszych i mam #!$%@? w wasze Ukraińskie zachowania. Jak widzę, że polak nie przepuszcza pieszego to wiem, że w rodzinie ma wchodnie cebulackie geny i nigdy nie wyjechał na zachód europy.
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: No, dokładnie. Dziś widziałem, jak jakiś pieszy wszedł na pasy TYŁEM, bo akurat przechodził przez jedno przejście, odwrócił się jakoś dziwnie do drugiego i wszedł odwrócony tyłem na przejście. I gdyby go jakiś bandyta w blachosmrodzie w tym momencie potrącił, bo nie przewidziałby, ze gość #!$%@? takie salto, to powinno się go powiesić najlepiej.
  • Odpowiedz
@Desxon: ja kiedys machalam głową i dziekowalam. Aż pewnego razu typek siedzacy z kolegami w sportowym samochodzie opuscil szybe i rzucil kilka zdań od których zrobiło mi sie niedobrze . Wcale nie bylam ubrana wyzywajaco , było lato, ale spodenki byly za kolana. Od tej pory dziękuję kobietom, jak widze mezczyzne za kolkiem przechodze jak najszybciej odwracajac wzrok w drugą strone.

Pieszy na ulicy ma pierwszenstwo, nie musi wam z wdziecznosci
  • Odpowiedz