Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak działa tryb pływania w #miband4? Byłam na basenie kilka razy i trening liczy tylko czas. Dystans: 0, kcal: 0 stylu nie wykrywa. Jedynie czas leci. Mam opaskę od niedawna i wiem, że to pływanie nigdy nie było dokładne ale to już chyba jakiś błąd? Czy coś tam więcej trzeba włączyć niż ten trening "pływanie"?

#xiaomi #miband
  • 15
@AkyszLewusie no właśnie nie, bo czasami się zamyślam w trakcie i nie wiem czy było 20, 30 czy 40. Takie zawiechy :( Nawet mi nie potrzeby ten styl czy kcal, tylko właśnie dystans tak na oko, żeby liczyło baseny. Wydaje mi się, że to jakiś błąd, że zawsze jest 0. Widziałam na reddicie, że parę osób o to też pytalo więc chyba nie tylko ja tak mam. Ale właśnie nikt nie wie
@AkyszLewusie ale ja nie piszę o różnicy 50m, bo też mi to bez różnicy. Ale skoro już jest taka opcja to fajnie jak by w ogóle działała. Wiadomo, że to nie jest sprzęt sportowy który liczy co do metra, tylko raczej taka ciekawostka. Mi by wystarczyło żeby pokazywało nawrotki na basenie, ale takiej opcji tam nie ma w ogóle. Każdy pływa inaczej, ja mam tak, że czasami wpadam w trans i sobie
@mateusz-zahorski no właśnie zależy, niektórym całkiem dobrze mierzy. Myślę, że to zależy od stylu i szczęścia, czy akurat się pływa tak jak algorytm zakłada czy inaczej. Po prostu nie rozumiem czemu u mnie w ogóle ta opcja nie działa. Spróbuję zresetować opaskę, może to coś da.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapsiel: niestety nie, próbowałam parę razy na różnych basenach, ale nic senownego nie pokazuje ta opaska :( Zdarzało jej się coś tam policzyć, ale totalnie losowo i już nawet nie włączam tego treningu na basenie. Ale jak coś wymyślisz to daj znać :)
Ciekawostka, mam podobny problem na mi band 5. Kilkukrotnie dobrze mi zaliczało baseny a od jakiegoś czasu wszystko na 0 oprócz czasu....☹️