Wpis z mikrobloga

Oj dupa zapiecze kretynów z #antyszczepionkowcy Miasto #warszawa chce zmienić kryteria przydziału miejsc w żłobkach

W tej chwili w kolejce do bezpłatnej opieki czeka ok. 13 tys. dzieci. Po raz pierwszy urzędnicy mogli policzyć, ile z nich nie przeszło obowiązkowych szczepień. Przyznali się do tego rodzice 2,6 tys. maluchów. Jeśli w życie wejdą zmiany kryteriów naboru, które przygotowuje Zespół Żłobków wspólnie z biurem dyr. Pactwy, nieszczepione dzieci nie wejdą nawet do kolejki oczekujących.


https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25381153,2-6-tys-dzieci-bez-obowiazkowych-szczepien-ratusz-zamknie.html

#stopnop #szczepienia #zlobek
  • 28
że zaszczepiony prawdopodobnie i tak zachoruje jednak nie przechodzi jej tak źle jak osoby nieszczepione

@varmiok: dawka uzupełniająca praktycznie wyklucza taką możliwość (poza szczególnymi przypadkami). Z tego właśnie powodu 1991 roku w Polsce wprowadzono druga dawkę dla dzieci do 8 roku życia, dzięki temu nastąpiła tendencja spadkowa w zachorowalności na odrę z >2k przypadków do 300
@broczapa:

20% #!$%@?... 1/5 najmłodszej populacji może umrzeć przez idiotyzmy z internetu, którymi karmią się ich rodzice... straszne to w sumie.


Nikt nie umrze... rzucacie i karmicie się idiotyzmami z tv. Straszne w sumie. Śmiertelność została niemal doszczętnie zlikwidowana PRZED wprowadzeniem każdej szczepionki. Patrz chociażby grafika. Poza tym, czemu masowo nie umieramy na choroby na które nie ma szczepień? To naprawdę są proste pytania, a Wy je zbywacie, bo macie dysonans
Pobierz
źródło: comment_4Go0OwAntTs1h7SfXMNyLr4pZSHVrSua.jpg
silnym systemem immunologicznym przejdzie chorobę zawsze łagodnie i bez powikłań

@DanteTooMayCry: po tym zdaniu, już wiem że jesteś zwykłym imbecylem. Miliony, które zmarły z powodu chorób zakaźnych, czy żyjący do dzisiaj zakażeni wirusem HIV, czy ci którzy umrą na wściekliznę zapewne napluli by ci do ryja za pisanie takich głupot.
.
.

która mogłaby być pominięta (grafika - wystarczyło zaczekać).

Wrzuć tu grafikę z przypadkami zachorowań, nie śmiertelności. Ahhh wy, i
@AlvarezCasarez:

Szkoda marnować na Ciebie klawiaturę.

Aaaa ty kiedyś wspominałeś, że masz zaburzenia psychiczne.


A za taki tekst to byś dostał ode mnie w mordę jakbym Cię spotkał. Nie potrafisz dyskutować? To wyjdź, a nie #!$%@? farmazony, byleby umniejszyć oponenta.

Na szczęście Twoje #!$%@? nie ma żadnego znaczenia. Wy i tak już przegraliście. Liczba odmów szczepień rośnie i będzie rosła, aż system szczepionkowy się zawali jak domek z kart. Nic nie
@DanteTooMayCry:

A za taki tekst to byś dostał ode mnie w mordę jakbym Cię spotkał.

Oboje wiemy, że mnie nigdzie nie spotkasz, bo nie dostaniesz przepustki ze szpitala
.
.

Nie potrafisz dyskutować?

Każdy ma jakieś granice, a poziom głupoty jaki reprezentuje twój ostatni komć je przekroczył
.
.

umniejszyć oponenta

Wyszłam z założenia, że nie da się poniżyć antyszczepów, bo sami się poniżają gdy tylko otwierają swoje buźki
.
.