Wpis z mikrobloga

  • 596
@Drakii : nie, po prostu sądzę, że jak ktoś w budzie z hotdogami musi iść do sanepidu i zapłacić za zrobienie badań to ktoś inny, kto wydaje posiłki gołą ręką w związku ze swoją działalnością zawodową też powinien być traktowany tak samo.
  • Odpowiedz
Aż tak cie d--a boli że ludzie sobie do Kościoła chodzą?


@Drakii: Większość ludzi jest nieświadoma tego typu zagrożeń. Potem chorują i nawet nie zdają sobie sprawy dlaczego. Aż tak cię d--a boli, że ktoś zainteresował się sytuacją i naruszył status quo?
  • Odpowiedz
  • 1
@nieocenzurowany88 O ile pamiętam to chyba jest na to przepis, że kultu religijnego to nie dotyczy.
Urban kiedyś też chciał ich tak potraktować.

Tak jak obrzezanie napletka przez żydów nie wymaga posiadania oddziału chirurgicznego.
  • Odpowiedz
@powiedz: dlatego ja nigdy nie moczę palców w tej wodzie gdziekolwiek jestem - to tylko symbol, a jak sobie wyobrażam ile tam nieumytych łap zostawiło swoje bakterie, to aż mnie wzdryga ()

podobnie z przyjmowaniem komunii po 200 innych osobach z rąk kapłana - rozumiem kwestię wiary, ale niehigieniczne to strasznie
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: katolicy wchodzą do kościoła i wsadzają ręce do miski, do której tysiąc innych osób tego dnia wkładało rękę, często brudną, którą grzebali w różnych miejscach i im to nie przeszkadza. Po za tym to by była profanacja gdyby na świętym ciele jakaś bakteria wyrosła.
  • Odpowiedz