Wpis z mikrobloga

Nie to że bronie atora ale patrząc na tagi od razu go od "wieprzy" nazywać


Czymś sobie zasłużył. Między innymi graniem wiecznie biednego, atakowanego i pokrzywdzonego.
A ludzie nazywają go "wieprzem" bo wiecznie #!$%@? jacy to księża są grubi, a sam już w garniak sprzed roku się nie mieści.

brać na poważnie teorie spiskowe które są prezentowane i analizowane dla rozgrywki to już oznaka bycia zamkniętym dzbanem


@DoktorWojna: a to jest
@WodzNaczelny:

Czymś sobie zasłużył. Między innymi graniem wiecznie biednego, atakowanego i pokrzywdzonego.|


To czemu zamiast normalnej krytyki i wyłożenia kawy na lawę jest stosowany Argumentum ad personam owszem uważam że ostatnio gra "obrażoną królewnę" w stosunku do między innymi do konfederacji ale czy to powód bym go szkalował i niszczył?

a to jest najczęstsza ucieczka Atorka. Że "nie hehe, nie ja wcale w to nie wierzę, w ogóle". Ale jakoś widać
@DoktorWojna: teraz dopiero usiadłem do PC to ci odpowiem na komentarz długo i merytorycznie.

To czemu zamiast normalnej krytyki i wyłożenia kawy na lawę jest stosowany Argumentum ad personam


Bo nawet merytoryka to według niego ad personam, a po co powtarzać coś, co zostało już po raz milionowy powiedziane? Ator i tak uzna to za hejt, obrazę i będzie płakać, jak to go szkalują.
Podobnie jak było z tą różowowłosą laską
@WodzNaczelny:

Bo nawet merytoryka to według niego ad personam, a po co powtarzać coś, co zostało już po raz milionowy powiedziane? Ator i tak uzna to za hejt, obrazę i będzie płakać, jak to go szkalują.


Jak ktoś mówi ciągle "grubasie" "Atorku" i wg zachowuje się nie ładnie to nie dziwota że tak odbiera sam byłem niszczony w internecie wiem jak to jest ja uważam że argumentacja merytoryczna powinna być nieemocjonalna
DoktorWojna - @WodzNaczelny: 
 Bo nawet merytoryka to według niego ad personam, a po ...

źródło: comment_iAeS4biM6Y5o1GB19NkDn68Q1DzNUw9Y.jpg

Pobierz
Jak ktoś mówi ciągle "grubasie" "Atorku" i wg zachowuje się nie ładnie to nie dziwota że tak odbiera


@DoktorWojna: ale on sam się tak nazywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja uważam że argumentacja merytoryczna powinna być nieemocjonalna


Ale merytoryka nie zawsze jest używana, np. na tym etapie nie ma ona sensu bo i tak do gościa nie trafi.

Pamiętam to, nawet do atora napisałem e-maila i do