Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry, ten post kieruje głównie do różowych pasków chce poznać wasze zdanie.

Sytuacja wygląda tak. Przez bardzo dobrych znajomych poznaję dziewczynę. Wiem, że jest po 6-7 letnim związku. Z racji, że to koleżanka moich znajomych traktuję ją dość spokojnie (bez macania na pierwszy spotkaniu itd.) Widzieliśmy się cztery razy. Trzymanie za rączki, buziaczki typowy standard. Z racji tego, że wiedziałem o jej przeszłości (długi związek, 5 miesięcy od zerwania), podchodzę do tego na luzaku. Ostatnie dni były takie, że zawsze rano do mnie pisała i w ciągu dnia wymienialiśmy tam sobie wiadomości. No i w sobotę się nie odezwała. Ja luz. Myślę że ma swoje sprawy. Odezwałem się w połowie dnia, ale gadka się strasznie nie kleiła, to po prostu odłożyłem telefon i dalej nie pisałem. Potem zapytanie, czy chce się spotkać. Mówię luz i tak bez planów byłem. Spotkanie jak to spotkanie trochę śmiechu, buziaczków przytulania nic wielkiego (nie forsuje tempa ze względu właśnie na jej sytuacje). No po powrocie do domu dostaje info, że ona nie jest gotowa na nowy związek. Możemy się spotykać tak jak się spotykamy i tyle. Ja takie wtf? Raptem tydzień się znamy, 4 może 5 razy się widzieliśmy i tu taki tekst.

Gadka mniej więcej taka

ona: za szybko na związek
ja: luz znamy się krótko dobrze się bawimy po prostu cieszmy się tym. Ustal granice i tyle.
ona: no wiem że za wcześnie ale wole abyś wiedział bla bla bla
ja: ja tutaj mówię że nie mam parcia na związek, że równie dobrze możemy się rozejść i życ po swojemu dalej.
ona: jak nie chcesz się spotykać to powiedz
ja: spotykać się możemy ale mnie kręcisz i nie zamierzam się wstrzymywać
ona haha no wiedziałam że udajesz grzecznego :emotki:
ja: szczery jestem i tego oczekuje od Ciebie. Nie leć ze mną w #!$%@?
ona: rozumiem

no i tu poszedłem spać
dostałem jeszcze fotkę softa

pytania: to jakiś system obronny? Odpuścić? Robić to co robiłem i tyle?

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie jakieś shit testy. Niby mówi, że za wcześnie na związek, ale chce żebyś się starał, skakał wokół niej i pajacował, bo atencji brak. Żadna laska nie wysyła nudeska czy nawet softa jeśli nie jest zainteresowana choć trochę, chyba, że to o atencję chodzi. Ja bym odpuściła, bo na dłuższą metę to męczące są takie gierki.
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem jest niezdecydowana, ale chętna. Być może myśli jeszcze o ex i to dlatego. Masz jednak do tego zdrowe podejście, nie napierasz, bawisz się dobrze i miło spędzasz czas, pełen luz. Jak odpuścisz to nie sądzę żeby ona zawojowała za Tobą, więc utrapienia mieć nie będziesz, ale jednocześnie wydaje się, ze jest otwarta na dalszy etap jeśli przejmiesz inicjatywę i popchniesz to do przodu.
OP: @KorbejszynMasturbejszyn: @SoulShredder: tak myślałem aby się nie #!$%@?ć w tańcu. Pierwszy raz poznaje kogoś przez bliskich znajomych. Raczej unikałem takich akcji.
@Qzka: przeszło mi przez myśl, że to jakaś forma testu. Nie wiem czy kogoś to #!$%@? zachęca. Mam ochotę jebnąć to w #!$%@?.
amadeus: Ci wspólni znajomi to dobre źródło informacji. Jeżeli jest 2gi typ to genialnie go ukryła. Co do zabawy to fajna opcja o