Wpis z mikrobloga

@enforcer ponad 1000 osob plusuje obrazek, ktory pokazuje ze zyciowym priorytetem powinno byc granie w gry xDDDD i potem sie dziwia ze loszki to coorvy i wola seks z kima innym niz spedzanie czasu w piwnicy przed kąputerem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ponad 1000 osob plusuje obrazek, ktory pokazuje ze zyciowym priorytetem powinno byc granie w gry


@nikoafc86: co? Nie - chodzi o utęskniony wzrok za życiem, którego już nie ma i nie będzie. O utraconej miłości i pasji - może ten gówniak to tylko wpadka z przypadkową lambadziarą i jego życie jest teraz koszmarem? Chciałby uciec w świat wirtualny, aby móc choć przez chwilę odetchnąć, przeżyć przygodę, a nie tylko kupować
  • Odpowiedz
@enforcer @Userneet @pierogu ale że koleś ma dzieci, wybiera jakaś grę i smutne jest to że się zapuścił bo na wysportowanego to nie wygląda. Mam dwójkę dzieci, z 5 latkiem przeszedłem wszystkie LEGO jakie zostało wydane na PS4. Młoda dostaje pada zabawkę i myśli że gra,mam czas samemu pograć w RDR2 albo meczyk w FIFĘ, mam czas z żoną i jeszcze na siłownię więc posiadanie dzieci w niczym nie
  • Odpowiedz
@pierogu: Ja Ci powiem :) znacznie fajniej sie patrzy na swojego małego klona chowajacego sie za latarnia niz gra w jakakolwiek gre! (Odniesienie do ostatniego zdjecia ktore pstryknalem)
  • Odpowiedz