Wpis z mikrobloga

@Ojcieckrzestny nie obrażaj mnie Mirosławie zielony, bo nie zrozumiałeś mnie. Oczywistym jest że nie zastawia się komuś bramy ale jeśli chcesz walczyć z tym poprzez przebijanie opon to gratuluję. Usuń konto
@ArchDelux: byłem świadkiem na parkingu jak przyjechała na wezwanie Policja, że ktoś mu przebił opony, pojechali na monitoring i było widać że nei przebija tylo spuszcza poweitrze gosciowi który stanął mu przed garażem, że nie mógł wyjechać. Nie zrobili z tym NIC. Bo on niczego nie zniszczył, a to że typ jechał na flakach i uszkodził opony to już sam zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GreyBourbon: nic nie zrobili, bo:

W przypadku spuszczenie powietrza z opon nawet bez ich zniszczenia czyni Pan/i cudzy samochód niezdatnym do użytku. Taki czyn podlega odpowiedzialności karnej z artykułu 124 § 1 kodeksu wykroczeń, mianowicie: „Kto cudzą rzecz umyślnie niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, jeżeli szkoda nie przekracza 250 złotych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny” . Ewentualnie sąd może orzec obowiązek zapłaty równowartości wyrządzonej szkody lub obowiązek