Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@SKYFander: Na przykład full wypas satelita i nowoczesna klimatyzacja do pokoju dyrektora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na takie rzeczy idą pieniądze szkoły, a na kolorowe sprawdziany nigdy nie było. #!$%@?, że nic nie widać i człowiek często musiał się zastanawiać co tam jest.
  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: na jakimś próbnym egzaminie szkolnym mieliśmy obraz do analizy gdzie podobno był pożar. Oczywiście nic nie widziałem i na pytanie co widać na obrazie odpowiedziałem że nic bo nie jest czytelny a potem robiłem awanturę u dyrka bo mi punkta brakowało do jakiejś ocenki i wygrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale to nie do nauczycieli z pretensjami. W jednej szkole mam wszystko, o co poproszę, przeróżne drukarki, papiery, tusze, mogę sobie wydrukować nawet sztuczne płuco. W drugiej szkole na zwykłą drukarkę możemy jedynie popatrzeć, a o kolorowych tuszach chodzą legendy - nikt ich nigdy nie widział. Natomiast dyrektor uważa, że jest zajebiście.
  • Odpowiedz
O #!$%@?, aż mi się przypomniało jak w mieliśmy sprawdzian z gegry, na którym na ledwo widocznej kserówce konturowej mapce globu formatu A5 mieliśmy zaznaczyć pustynie Kara-kum i Kyzył-kum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz