Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: u mnie w techbazie jednego z przedmiotów zawodowych uczyl taki typowy przegryw gosc kolo 35 lat, tez zawsze jak szedl korytarzem to sie na bezczela gapil na laski xD krązyla nawet legenda ze probowal poderwac nauczycielke od niemieckiego(fajna dupa xD) i sie zblaznil przed nią xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElLama: o paaanie, co się u nas #!$%@?ło w liceum, to ja nawet nie. Było u nas małżeństwo wfistów. No właśnie, było, bo typ zrobił dziecko uczennicy xD Rozwiedli się, ale dalej pracują razem. Jeśli myślicie, że gość spokorniał, to wyobraźcie sobie, że ktoś już lata po aferze wszedł do kanciapy wfistów i zobaczył kątem oka na biurku zdjęcia legitymacyjne uczennic xD oprócz tego, jedna z tych bardziej "wyzwolonych" przyznała się,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElLama: ja uczyłem angola w technikum, ale musiałem odejść jak spotkałem się przypadkowo w knajpie z uczennicą i tak jakoś się zaprzyjaźniliśmy.
odszedłem bo bałem się że jak się wyda to mnie wyleją z wilczym biletem. była w pierwszej klasie i wiele się nauczyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hiobe: Mój mgr mówił bez podtekstów a skrótami, a że był po wojskowej szkole mówił to w krótkich żołnierskich słowach. Trochę po chamsku, ale on uważał że jest zabawny, a mówił coś takiego "o panienka nerwowa jakby miała OZN"..( )