Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wysłać kolegę do #friendzone żeby jak najmniej ucierpiał?

Wydaje mi się, że się do mnie klei. Co tydzień chodzimy na pewne zajęcia i pracujemy tam w parze, nie ma możliwości żeby dokonać zmiany. On próbuje łapać kontakt fizyczny, a to złapie mnie za ramię, a to próbuje pogłaskać po głowie. Czuję, że swoim zachowaniem narusza moje granice, ale jestem zbyt miła, żeby powiedzieć mu wprost żeby się #!$%@?ł ( ͡° ʖ̯ ͡°)) Poza tym, proponuje wspólne wyjścia i w ogóle nie przejmuje się faktem, że kolejny raz odmawiam. Ciągle wypisuje mi jakieś głupoty na messengerze i wysyła jakieś obrazki z podtekstem o zakochaniu, ale nigdy nic wprost.

Znamy się już kilka lat, wcześniej miał dziewczynę, teraz 1,5 roku jest sam, ale mimo, że go lubię nie ma cienia szansy, że coś z tego będzie. Z mojej strony nie ma żadnej chemii, dodatkowo uważam, że trochę z niego #przegryw bo wierzy w altmed i bawił się bardzo długo w MLM . Nie wiem czy leciał na mnie już wcześniej, czy dopiero mu się coś przestawiło po tym jak trochę mu pomogłam ogarnąć zdrowie psychiczne jakiś czas temu.

Ponad miesiąc temu rozstałam się z facetem i odtąd koleżka intensyfikuje swoje działania. Jak dać mu delikatnie do zrozumienia żeby się ode mnie odkleił. Chcąc nie chcąc co tydzień i tak się widujemy i nie chcę robić kwasu. Jak powiem wprost, to może wszystkiemu zaprzeczyć, bo w końcu oficjalnie nie powiedział, że chce czegoś więcej.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania po pierwsze to mega szacun, że tak rozsądnie do tematu podchodzisz.
Po drugie: zastanawiam się, czy jeśli byś wspomniała, że z kimś się spotykasz by nie zadziałało. Nie musi to przecież być prawda.
Ewentualnie np. powiedzenie:" ależ jesteś zajebistym przyjacielem. Szkoda, że już tak długo się znamy, że wolę Cię mieć jako przyjaciela bo w innym przypadku byłbyś brany pod uwagę. No cóż... Jakaś niewiasta będzie miała z tobą dobrze"

Po
@AnonimoweMirkoWyznania: wersja mila ale gorsza : jak ci napisze cos milego to odpisz " miło z twojej strony, jak by ktos inny napisal cos takiego to chyba bym sie zakochala" gosc leci w friendzone ale bedzie to dla niego #!$%@?

Wersja niemiła ale lepsza: powiedz mu po prostu w cztery oczy żeby sie #!$%@?ł bo nic z tego nie bedzie. To bedzie duzo lepsze dla niego niż to zeby sobie robil
@AnonimoweMirkoWyznania: mi dziewczyna napisala cos w stylu "troche mi glupio ze o to pytam ale czy Ty oczekujesz czegos ode mnie wiecej ?" no i jak odpisalem, ze mi sie bardzo podoba to ona zasegurowala tylko przyjazn. Ja grzecznie odmówiłem i urwałem kontakt. Moim zdaniem bardzo w porządku się zachowała.

Lepiej takie rzeczy mówić wprost, osoba zakochana ma problem z ogarnianiem rzeczywistości, poza tym wydaje mi się, ze kobiety nieświadomie mogą