Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Po udanych modelach takich jak Bambino, Symphony, Maestro... Orient zaprezentował:

Commuter

41,9 mm koperta
Mechanizm Automatyczny Orient F6922 (stop sekunda, dokręcanie koronką, rezerwa mocy około 40 godzin)
Mineralne szkło
Przezroczysty dekielek
Dostępnych jest 6 wersji kolorystycznych (3 na pasku skórzanym i 3 na bransolecie)

Na tę chwilę dostępny w USA ale zapewne niebawem będzie dostępny szerzej.

Cena to około 185$

https://www.orientwatchusa.com/blogs/orient-blog/now-available-the-new-commuter-collection

#zegarki #modameska #zakupy
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Po udanych modelach takich jak Bambino, Symphony...

źródło: comment_7K5KWUCxYMC3LfyvfMhHWy1NdvoCX3ZR.jpg

Pobierz
  • 18
Natomist spójrz jeszcze na Orient Symphony bo chyba nawet taniej dostajesz dodatkowo szafirowe szkło (generacja druga tego modelu).


@AllieCaulfield: ciekawe czemu w III wrzucili minerał :/

Natomiast Defender II wygląda nieźle, może jeszcze nie na tyle nieźle żeby go kupić ale idzie w dobrą stronę ;)

A najfajniej by było jakby wrócili Pilota w automacie, tego to bym kupił pewnie, mimo że już mam Orienta, a mam taką zasadę, że tylko
@kabzior: Orient jakoś tak nie jest znany z pakowania szafirowego szkła do tych codzinnych/formalnych modeli. Może to była taka próba żeby zobaczyć jak rynek zareaguje. Zgadzam się co do Defendera. Choć wskazówki mogliby dać pełne.
Piloty można jeszcze gdzieś wyrwać. Kolega @flamezz ma nowego. Dostał w prezencie. Kolego wypytaj Panią Szanowną @flamezz gdzie nabyła pilota ;)
@AllieCaulfield: Laco wiadomo, ale pełna replika chyba tylko do pudełka bo 55x21 mm to bym nie nosił ;) do aktualnego noszenia to chyba Stowa bardziej z 40mm, bardzo mi się podoba ich szklany dekiel i to co pod nim.
bardzo podobała mi się też Alpina, ale w ostatniej chwili przeskoczyłem na zakup Startimera bo jednak nakładane indeksy to jest jedna z rzeczy które w zegarku lubię najbardziej.
A teraz szczerze mówiąc
Bardzo chciałbym przygarnac Cosmonaut od Fortisa


@AllieCaulfield: do mnie nie przemawia, mimo że jestem wielkim fanem wszystkiego co związane z kosmosem... jak tylko minie mi karencja na kupowanie zegarka (bo dopiero co kupiłem Alpinę) to mam zamiar przygarnąć Bulovę Moonwatch z tego typu zegarków.
A jeśli o pilotach mowa to na drop właśnie wpadł PANZERA FLIEGER chociaż z tego co czytam to raczej chińszczyzna.
Za to ciągle nęci mnie Edox bo