Wpis z mikrobloga

@Thachi: To jest prawidłowe, ale nie normalne. Tak jak normalne jest że w islamie za zdradę się kamienuje, ale czy to jest prawidłowe to można dyskutować.

Normalne dla samic jest szukanie samca lepszego od siebie, bo gorszego ich mózg nie potrafi szanować. Z równym różnie bywa ale jest niebezpiecznie.
@wiosennaburza: zdefiniuj normalnej, poza tym może akurat takich przyciągasz? Widziałem dużo normalnych i ciekawych różowych w wieku 28-30, więc niebiescy też na pewno są. No ale raczej na spokojnie chciały się poznać i spędzić czas, a nie z góry z nastawieniem: "uuu ja szukam poważnego związku", bo taka desperacja odstrasza. Tak samo jak sztuczne zgrywanie niedostępnej. ¯\_(ツ)_/¯
@wiosennaburza: Złe miejsce do szukania. Oczywiście są zapewne opinie ja znalazłam swojego/swoją miłość tam, ale skąd ta pewność że ta miłość nie wyszalała się wcześniej, dlatego używała takiej aplikacji. Niestety #tinder przyciąga specyficznie nastawionych ludzi w głównej mierze, dodatkowo wszędzie robiąca reklama pokroju "ale zaliczyłem ostatnio przez tinder" nawet jak to w 99% to zarzutki sporo osób naiwnie wierzy, że jednak jest to prawda i tym bardziej skupia specyficzne osoby.

Aczkolwiek
To jest tinder, normalne relacje powstają naturalnie i poza internetem, więc na tinderze większość raczej chce się po prostu #!$%@?ć

@Thachi: To nie tak. Ludzie się poznają przez internet, ale relacja, żeby się wytworzyła, musi być wypracowywana IRL.

@wiosennaburza: myślisz że na tinderze znajdziesz normalnego faceta? XDDDDDDDDDD


@mateusz-zahorski Sam ogólnie odradzam korzystanie z Tindera, bo to nie daje nic innego niż samodestrukcję. Tinder to jest nic innego jak aplikacja do dojenia. Przez to wszystko można mieć naprawdę skrzywione spojrzenie na kobiety. Co widać po postach ludzi udzielających się na wykopie.