Wpis z mikrobloga

Mam takie przypadki w rodzinie, samochód z 2001 a nie ma 100 tys. Nie każdy Polaczek yebie tysiące kilometrów na ogórki do Niemiec :P 518 km miesiecznie, znam mase ludzi z furami którzy nie robią nawet ćwiartki tego xD


@Saeglopur: sorka że zacytowałem akurat Ciebie ale wypowiem się za wszystkie te głupie komentarze

Okej jak macie 20-letnie auto z przebiegiem 100k to ogarnijcie że taki "cud" powinien być około 2x
  • Odpowiedz
@yeloneck: Perth Moje marzenie, gdy znudzi mi się duńska pogoda chciałbym tu osiąść :) Jakie perspektywy rozwoju masz w tym mieście? Jak Ci się tu podoba, podzielasz słynne narzekania lokalsów, ze „nic się nie dzieje, miasto pełne bogatych wieśniaków, nuda, izolacja od reszty świata i niechętni ludzie”? ;)
  • Odpowiedz
reprezentujesz Polskę widać mocno. Tylko u nas ludzie są tak głupi żeby wierzyć w przebieg 18 letniego auta na takim poziomie xD polska nie bez powodu jest złomowiskiem Europy


@Shmit: Przeciez masa takich aut jest. Sam mialem V40 (sprzedane, bo punktowa rdza na drzwiach i klapie zaczela wylazic) i miesieczny przebieg to bylo wlasnie okolo 500km.
  • Odpowiedz
nic się nie dzieje, miasto pełne bogatych wieśniaków, nuda, izolacja od reszty świata i niechętni ludzie”? ;)


@Kazach_z_Almaty: W Nowej Zelandii mieszkałem w miasteczku 1500 osób. W samym sercu południowej wyspy. Porównując to Perth to jest kosmos, aczkolwiek dość spokojnie, nie licząc Aborygenów, którzy wybrali tryb życia menela i straszą ludzi na mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie jestem na working holiday, ale nostryfikacja dyplomu chodzi
  • Odpowiedz
Sam mam V40. Pierwsza generacja. 99rocznik. Zrobiłem nim już 40 tys. km i nic się nie dzieje. Silnik akurat 1.8 ale fura nie do zajechania. Powodzenia Mirku!
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Byłem studentem prawa!
Żartuje, jestem Inżynierem BHP. Roboty tutaj dużo, ale na wizie working holiday ciężko. Ograniczenie wizowe to maksymalny czas zwiazania z jednym pracodawca nie może być dłuższy, niż 6 miesięcy.
  • Odpowiedz