Wpis z mikrobloga

@yeloneck: wybacz za odkop, ale dopiero znalazlem xD Mam takiego gruza z 2004 roku z tym słynnym kiblem 1.9 DCI, przebiegu na liczniku ponad 400k, bardzo wygodne i niezawodne auto (tak k---a, 1.9 DCI jest BEZAWARYJNY o ile dobrze serwisowany), gdyby nie gnił - jeździłby jeszcze z 10 lat, a tak za jakieś 3-4 lata pewnie czeka go złomowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) sprzedać mi się
  • Odpowiedz
@pacmanek: no mój 2.0 benzyna, zbiera się w ogóle bo to nawet turbiny nie ma :p Teraz zrobiłem ponad 2000 km, spalanie w granicach 8L/100, przy jeździe 110 km/h na tempomacie z wlaczona klima non stop. Ogólnie chodzi jak zegarek i póki co - jestem mega zadowolony. Rdzy zero, silnik czysty, wygląda jakby dopiero z salonu wyjechał xD
  • Odpowiedz
@yeloneck: wiesz może przesadziłem z tą rdzą trochę, ale u mnie lecą nadkola z tyłu i na jednych drzwiach mam purchle w okolicy listwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) podłoga, progi dzwon (jedynie konserwacja do poprawy), błotniki przednie przydałoby się zdjąć i zabezpieczyć od wewnątrz, bo drugie kosztują majątek (właśnie przez to, że w c--j gniją). Mój pali przy mieszanej jeździe ponad 6, ale mam dosyć ciężką
  • Odpowiedz