Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jak wiecie rozpocząłem PROJEKT: Walikoń. Zobaczymy, jak to będzie dalej, ale na razie oczywiście bez problemów. Można powiedzieć, że to była formalność. Konia zwaliłem lekko po godzinie 00:00. Tak zdecydowaliście w ankiecie, jaką opublikowałem wcześniej.

Planuje na razie relacjonować moje poczynania, ale z biegiem dni, będę opisywać tylko te najważniejsze momenty projektu.
Dla tych, którzy nie wiedzą o czym piszę:
https://www.wykop.pl/wpis/45017735/dzisiaj-halloween-co-oznacza-ze-zegnamy-pazdzierni/
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #projektwalikon
  • 15
@Przychlast:
Szanowny Panie,

niestety, ale Pański obecny "projekt" nie przyniesie Panu żadnych większych pozytywnych skutków niż krótkotrwała przyjemność. Może lepiej byłoby, gdyby rozpoczął Pan projekt #wygryw ? Polegałby on na tym, że udałby się Pan do psychologa, zacząłby Pan uprawiać jakiś sport, znalazłby Pan sobie hobby, zacząłby Pan zdrowo odżywiać się, częściej uczęszczałby Pan na wydarzenia kulturalne...

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@Przychlast:
Szanowny Panie,

gdyż Pan zbyt szybko się zniechęcał. Nie chcę Pana martwić, ale skoro Pan tak szybko się poddaje, to ten Pański nędzny "projekt" również zakończy się Pańską porażką.
A gdy już Pan zakończy to, to może Pan rozważyć moją propozycję jeszcze raz i tym razem przyłożyć się do niej porządnie...

Z poważaniem
Uczony Intelektualny