Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani. Trochę spóźniony i po fakcie, ale przedstawiam Wam rozkrojony torcik Halloween'owy. W środku jest ładniejszy niż na zewnątrz :p biszkopt barwiony na pomarańczowy i fioletowy kolor, w środku krem czekoladowy, który został przełożony konfiturką z malin i świeżymi malinami. Nadal nie potrafię idealnie obkładać tortów, ale ćwiczenia zrobią ze mnie mistrza! No i typowo zapraszam na Instagrama https://instagram.com/blaszka.kurcze?igshid=rn6t41mbiubc i do obserwacji tagu #ponczekpiecze
W wolnym czasie będę wrzucała tutaj zdjęcia zaległości i może jakichś nowości, ktoś wie ()

Miłego wieczoru! #katowice #slask #halloween #gliwice #pieczzwykopem #gotujzwykopem
zapieponczek - Cześć Kochani. Trochę spóźniony i po fakcie, ale przedstawiam Wam rozk...

źródło: comment_qrTJnOqiqvCjSSZoZc6aejmhNWg1N0CX.jpg

Pobierz
  • 19
@zapieponczek Ja tak samo, nie znoszę masy cukrowej i innych tego typu wynalazków, może wygląda to fajnie jak tort jest udekorowany i kolorowy a z masy można ulepić naprawdę wszystko, ale ja jestem żarłok i wole żeby tort smakował a nie wyglądał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)