Wpis z mikrobloga

Nie mam już sił... pisze ten wpis od nowa, bo poprzedni został usunięty rzekomo za screeny przedstawiające, to za co dostałem bana xD

Przez kilka tygodni byłem "grzecznym mirkiem" starałem się nie łamać regulaminu żeby nie dostać znowu bana. Raz napisałem jakiemuś mirkowi który zatostował cenzo żeby lepiej tego nie robił, bo można dostać za to bana, bo moderacja jest "sp..."(nie dokończę bo znowu mi wpis usuną). Usunęli mi ten komentarz, pierwszy usunięty komentarz od kilku tygodni i od razu ban na dwa tygodnie xDDD Chcąc ochronić jakiegoś mirka przed banem sam dostałem bana xDD Zdążyłem zrobić screena który potwierdza, że bana dostałem tylko za to. Wiele osób na mirko obraża w bardzo wulgarny sposób innych ludzi i całe grupy społeczne i czasami ich komentarze nawet nie są usuwane, ale jak ja śmiałem obrazić moderacje to od razu z automatu ban na 2 tygodnie xD

Będąc na tym portalu od jakiegoś czasu zauważyłem, że podczas banowania przez moderację powtarzany przez nich jest pewien schemat. Kiedy dadzą Ci bana od razu wchodzą na Twój profil i szukają innych "nieodpowiednich treści" by je też usunąć żeby "utwardzić" bana i sprawić wrażenie, że ban był "za coś więcej". Nie inaczej było w moim przypadku, tylko z tego względu, że nie publikowałem w ostatnim czasie żadnych "nieodpowiednich treści" to zdesperowany mod pokazał apogeum wszystkiego i zaczął usuwać mi pierwsze lepsze wpisy w których były przekleństwa, pomimo tego, że nie były one do nikogo skierowane personalnie. Usunęli mi m.in mój komentarz do postu w którym jakiś mirek pyta "co wam dał tag #przegryw ". Tłumaczenia moderacji po moim pytaniu "dlaczego to zostało usunięte" powoduje histeryczny śmiech spowodowany absurdalnością całej tej sytuacji.

"Poważny portal tworzony przez użytkowników" który rzekomo walczy o "wolność internetu" z tym całym "acta 2.0", o ironio xD czy to już apogeum hipokryzji? Raczej niepoważny portalik kierujący się cenzurą i wybiórczością gdzie poziom zarządzania i sprawiedliwego traktowania użytkowników jest na gorszym poziomie niż na facebookowych grupkach.

W komentarzach jeszcze raz załączam screeny, tym razem jednak ocenzurowane.

#moderacja #usuwajo #ban #banujo #bekazmoderacji #wykop #zalesie
  • 9
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZeT_: ( ͡° ʖ̯ ͡°) w ten sam dzień co mi? szkoda na nich słów...

@Spartaczony: w sensie dostałeś perma? zgadzam się, wykop mógłby być na prawde pięknym miejscem i jednym z najlepszych forów gdyby nie moderacja :/ przez nich ten portal jest nieużywalny

@Daktylion: bo ogólnie za przeklinanie nie usuwają, chyba, że im podpadniesz, to wtedy przekleństw użyją jako pretekstu (